Povezane vesti

Čak 1.113 mališana u Srbiji je nestalo: Policija ih je pronašla, a onda je otkrila šta se desilo sa njima (foto)

Čak 1.113 mališana u Srbiji je nestalo: Policija ih je pronašla, a onda je otkrila šta se desilo sa njima (foto)

Telegraf 25.05.2017
Biljana Popović Ivković navela je da je MUP otvoren je za sve incijative koje mogu unaprediti rad policije i doprineti da se postigne veća bezbednost dece. Državni sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Biljana Popović Ivković izjavila je… »
Popović-Ivković: Nestanak dece prioritet za policiju

Popović-Ivković: Nestanak dece prioritet za policiju

Beta video 25.05.2017
NOVI SAD - Državni sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Biljana Popović Ivković izjavila je danas u Novom Sadu da je nestanak deteta uvek prioritet za policiju i da u svakom od prijavljenih slučajeva policija postupa hitno. (ć 1)… »
Obeležen Međunarodni dan nestale dece

Obeležen Međunarodni dan nestale dece

Dnevnik 25.05.2017
Fondacija „Tijana Jurić”, uz podršku Festivala „Food planet”, Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije i Gradske uprave za obrazovanje, obeležila je u centru Novog Sada Međunarodni dan nestale dece. “Nestanak deteta je prioritet za… »
Lane rasvetljeno 1.113 slučajeva nestale dece

Lane rasvetljeno 1.113 slučajeva nestale dece

RTV 25.05.2017
NOVI SAD - Državni sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Biljana Popović Ivković izjavila je danas u Novom Sadu da je nestanak deteta uvek prioritet za policiju i da u svakom od prijavljenih slučajeva policija postupa hitno. Popović… »
Ispovest policajac koji je spasao dete: Mislio sam da je lutka, a onda sam video da se pomera i lutalice kako idu njoj!

Ispovest policajac koji je spasao dete: Mislio sam da je lutka, a onda sam video da se pomera i lutalice kako idu njoj!

Večernje novosti 25.05.2017
Zlatko Marković, za "Novosti", o tome kako je pronašao jednoipogodišnju devojčicu na Konjarniku: Gušila se u plaču, čvrsto me zgrabila za odelo. mUP istražuje zašto je dete ostavljeno u šumarku kraj puta. BEBA se gušila u plaču. Imala je na… »
Beogradski policajac spasao napuštenu bebu: Da je zakasnio samo trenutak devojčica bi doživela stravičnu sudbinu

Beogradski policajac spasao napuštenu bebu: Da je zakasnio samo trenutak devojčica bi doživela stravičnu sudbinu

Blic 25.05.2017
Ulični psi su joj prilazili, jedva sam zaustavio kamion i stigao da ih rasteram, priča za "Blic" Zlatko Marković, beogradski policajac koji je pre tri dana pronašao napuštenu devojčicu od godinu i po dana na Konjarniku. Zlatko je u ponedeljak oko 19… »
"Ma, kakva lutka, to je beba. Čopor pasa joj se približavao": Ispovest Zlatka koji je pronašao ostavljeno dete na Konjarniku

"Ma, kakva lutka, to je beba. Čopor pasa joj se približavao": Ispovest Zlatka koji je pronašao ostavljeno dete na Konjarniku

Telegraf 25.05.2017
- Veoma volim decu, a kada mi se ono malo, slatko, sa crnom kosicom, osmehnulo, nije bilo lepše nagrade - ispričao je policajac. Kada se u ponedeljak, 23. maja, policajac van dužnosti Zlatko Marković oko 19 sati zatekao na Konjarniku, nije mogao ni da… »

Vesti dana »