Povezane vesti

Kokeza: Neka me napadaju, samo da odemo na Mundijal

Kokeza: Neka me napadaju, samo da odemo na Mundijal

Sportski žurnal 30.05.2017
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije, Slaviša Kokeza, istakao je da se ne plaši napada iz Crvene zvezde, već da mu je najvažnije da A reprezentacija pobedom nad Velsom napravi ogroman korak ka plasmanu na Mundijal 2018. godine u Rusiji. Kokeza je… »
Kokeza odgovorio na optužbe iz Zvezde

Kokeza odgovorio na optužbe iz Zvezde

Vesti online 30.05.2017
Za fijasko u protekloj sezoni, na "Marakani" su uprli prstom u predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slavišu Kokezu, optuživši ga da je pomogao Partizanu da dođe do duple krune. Zvezdan Terzić najavio je da klub sa "Marakane" kreće u njegovo… »
Intervju: Slaviša Kokeza za Blicsport: Neka me i dalje napadaju, samo da pobedimo Vels

Intervju: Slaviša Kokeza za Blicsport: Neka me i dalje napadaju, samo da pobedimo Vels

Sportal blic 29.05.2017
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza istakao je za Blicsport da se ne boji napada, već da mu je najvažnije da "orlovi" pobede Vels i naprave ogroman korak u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Slaviša… »
Kokeza, za "Novosti", o optužbama Zvezdana Terzića, pretnjama porodici: Zanima me samo Srbija

Kokeza, za "Novosti", o optužbama Zvezdana Terzića, pretnjama porodici: Zanima me samo Srbija

Večernje novosti 29.05.2017
Neka me svakog dana napadaju, moja jedina i iskrena želja je da pobedimo Vels 11. juna – kaže predsednik Fudbalskog saveza Srbije. NAPADAJU me lično, napadaju Fudbalski savez Srbije. Moj jedini cilj je da Srbija pobedi Vels. Ovo je u ponedeljak, za… »

Vesti dana »