Povezane vesti

Novak se otvorio: Nekad je moralo ovo da se desi! Išao sam glavom kroz zid, nisam slušao telo i um

Novak se otvorio: Nekad je moralo ovo da se desi! Išao sam glavom kroz zid, nisam slušao telo i um

Mozzart sport 27.06.2017
"Nikad nisam bio u ovoj situaciji, mučim se..." rekao je četvrti teniser sveta pred početak turnira u Istbornu. Novak Ðoković je rekao da je svestan kako ne igra na nivou na kojem svi od njega očekuju i da mu je, na neki način, drago što se nalazi… »
Otvorio dušu: Đoković: Išao sam glavom kroz zid, drago mi je što mi se ovo sada događa

Otvorio dušu: Đoković: Išao sam glavom kroz zid, drago mi je što mi se ovo sada događa

Sportal blic 27.06.2017
Pred prvi nastup na ovogodišnjem turniru u Istbornu, Novak Đoković je otkrio kako se, zapravo, oseća zbog izostanka vrhunskih rezultata. Oni su mu omogućili da prošle godine, otprilike u ovo vreme, bude vladar sva četiri grend slema i… »
Novak: Udarao sam glavom o zid, zato je sad ovako!

Novak: Udarao sam glavom o zid, zato je sad ovako!

Mondo 27.06.2017
"Bio sam pun samopouzdanja i ignorisao sam signale koje mi je slalo telo, kao i moj um", otvoreno je Đoković govorio o razlozima krize u kojoj se nalazi. "Mučim se... Ne mogu da nađem formu. Nikada pre nisam bio u ovoj situaciji, praktično od kada… »

Vesti dana »