Povezane vesti

Kardinal Pel povodom optužbi za seksualno zlostavljanje: Nevin sam

Kardinal Pel povodom optužbi za seksualno zlostavljanje: Nevin sam

Novi magazin 29.06.2017
Kardinal Džordž Pel, treći čovek Vatikana koji je u Australiji optužen za seksualno zlostavljanje, izjavio je danas da je nevin i da namerava da ode na suđenje u Melburn da se brani. "Nevin sam, sve optužbe su lažne", rekao je 76-godišnji… »
Lažni moralista: Treći čovek Vatikana skupljao priloge za žrtve zlostavljanja, a i sam pipkao dečake

Lažni moralista: Treći čovek Vatikana skupljao priloge za žrtve zlostavljanja, a i sam pipkao dečake

Blic 29.06.2017
Kardinal Džordž Pel, savetnik pape Franje i treći čovek Vatikana, suočava se sa optužbama za "više slučajeva seksualnog zlostavljanja tokom proteklih godina". Dva muškarca, sada u svojim 40-im godinama, rekla su da ih je kardinal 1970-ih godina… »
Treći čovek Vatikana - pedofil?

Treći čovek Vatikana - pedofil?

Vesti online 29.06.2017
Treći čovek Vatikana, finansijski savetni papa Franciska, kardinal Džordž Pel uzeo je odsustvo nakon optužbi o ranijim seksualnim napadima u rodnoj Australiji. Pel se pojavio pred novinarima kako bi demantovao optužbe i rekao je da će se vratiti… »
Treći čovek Vatikana optužen za seksualno zlostavljanje

Treći čovek Vatikana optužen za seksualno zlostavljanje

Radio 021 29.06.2017
Kardinal Džordž Pel, treći čovek Vatikana i prvi katolički sveštenik Australije, optužen je za seksualno zlostavljanje. Kardinala Pela je za seksualne delikte optužilo nekoliko osoba, rečeno je iz australijske policije. On je do sada najviši… »
Papin savetnik optužen za seksualno zlostavljanje

Papin savetnik optužen za seksualno zlostavljanje

Mondo 29.06.2017
Trećem čoveku Vatikana, glavnom finansijskom savetniku pape Franje, australijskom kardinalu Džordžu Pelu naređeno je da se pojavi pred sudom u Melburnu 18. jula zbog pređašnjih seksualnih prestupa. Foto: AP Photo/Gregorio Borgia Kardinal se u… »
Skandal u vatikanu: Savetnik pape Franje optužen da je dirao dečake na bazenu

Skandal u vatikanu: Savetnik pape Franje optužen da je dirao dečake na bazenu

Blic 29.06.2017
Kardinal Džordž Pel, treći čovek Vatikana, i prvi katolički sveštenik Australije optužen je za seksualno zlostavljanje, prenosi britanski "Gardijan". Kardinal pel optužen je za više seksualnih delikata, od strane nekoliko osoba, rečeno je iz… »
Savetnik pape franje homoseksualni pedofil!? Kardinal Pel pipkao dečačiće u bazenu, ali to nije sve! (video)

Savetnik pape franje homoseksualni pedofil!? Kardinal Pel pipkao dečačiće u bazenu, ali to nije sve! (video)

Pravda 29.06.2017
Kardinal Džordž Pel, treći čovek Vatikana, i prvi katolički sveštenik Australije optužen je za seksualno zlostavljanje, prenosi britanski "Gardijan". Kardinal Pel optužen je za više seksualnih delikata, od strane nekoliko osoba, rečeno je iz… »
Papin pomoćnik optužen za seksualno zlostavljanje

Papin pomoćnik optužen za seksualno zlostavljanje

Al Jazeera 29.06.2017
Kardinal iz Australije George Pell godinama se suočava s navodima da nije sankcionirao svećenike osumnjičene za seksualno zlostavljanje 70-ih i 80-ih godina prošlog stoljeća. Australska policija optužila je vatikanskog kardinala za više prekršaja… »
Treći čovek Vatikana optužen da je dirao dečake na bazenu!

Treći čovek Vatikana optužen da je dirao dečake na bazenu!

Telegraf 29.06.2017
Dva muškarca, sada u svojim 40-im godinama, rekla su da ih je kardinal Džordž Pel 1970-ih godina dirao na neprikladnim mestima na bazenu. Trećem čoveku Vatikana, glavnom finansijskom savetniku pape Franje, australijskom kardinalu Džordžu Pelu… »

Vesti dana »