Povezane vesti

Ronaldo pokazao blizance (foto)

Ronaldo pokazao blizance (foto)

Mondo 29.06.2017
Portugalac je dočekao prvi susret sa decom i ponosno okačio zajedničku fotku. Foto: Guliver/Getty images/David Ramos Kristijano Ronaldo se upoznao sa drugim i trećim detetom, Kristijano Ronaldo Žunior sa bratom i sestrom! Najbolji fudbaler Evrope i… »
Portugalci bez Ronalda u meču za treće mesto

Portugalci bez Ronalda u meču za treće mesto

Vesti online 29.06.2017
Porazom od Čilea u polufinalu Kupa konfederacija selekcija Portugalije ostala je bez šanse da osvoji trofej na ovom takmičenju, a u meču za treće mesto biće oslabljena za Kristijana Ronalda. Naime, jedan od najboljih igrača današnjice ponovo je… »
Pune ruke sreće: Evo kako izgledaju Ronaldovi blizanci

Pune ruke sreće: Evo kako izgledaju Ronaldovi blizanci

Sportal blic 29.06.2017
Najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo je najsrećniji čovek. Tako se bar oseća, i ne krije to. Javnosti je pokazao to fotografijom sa nedavno rođenim blizancima. Pogledajte na Instagram-u Kristijano Ronaldo je dobio sina i ćerku pre početka Kupa… »
Ronaldo napustio ekipu i otišao da vidi svoje blizance

Ronaldo napustio ekipu i otišao da vidi svoje blizance

Beta 29.06.2017
Portuglaski fudbaler Kristijano Ronaldo napustio je državni tim na Kupu konfederacija u Rusiji kako bi otišao da vidi svoja dva sina blizanca, rodjena pre početka turnira. Portugal je sinoć posle izvodjenja jedanaesteraca izgubio od Čilea sa 0:3, u… »
Ronaldo potvrdio: Dobio sam blizance!

Ronaldo potvrdio: Dobio sam blizance!

Večernje novosti 29.06.2017
Prvo se pojavila informacija da je surogat majka na svet donela blizance - devojčicu i dečaka, ali je Ronaldo u svom zvaničnom obraćanju rekao kako su u pitanju dva dečaka. Najbolji fudbaler planete Kristijano Ronaldo dobio je blizance, koje mu je… »
Oglasio se Ronaldo! Žuri mu se i to ne zbog fudbala!

Oglasio se Ronaldo! Žuri mu se i to ne zbog fudbala!

Sportske.net 29.06.2017
Portugalac već napustio Rusiju, potvrdio pisanje medija, nećemo ga gledati u meču za treće mesto. Kristijano Ronaldo se oglasio na Fejsbuku. Nije govorio o Real Madridi, niti želji da ode. On neće biti u sastavu Portugala u borbi za treće mesto… »
Ronaldo izgubio utakmicu - dobio još dva sina!

Ronaldo izgubio utakmicu - dobio još dva sina!

Mondo 29.06.2017
Posle poraza od Čilea u polufinalu Kupa konfederacija, slavni fudbaler objavio je da je surogat majka donela na svet blizance koje će uskoro prvi put videti. Dok se sa Portugalijom borio na FIFA kupu konfederacija u Rusiji, a sa predsednikom Real… »
Ronaldo obelodanio: Dobio sam još dva sina!

Ronaldo obelodanio: Dobio sam još dva sina!

Sportal blic 29.06.2017
Kristijano Ronaldo je u sredu uveče doživeo eliminaciju u polufinalu Kupa konfederacija (0:0, pa 0:3 penalima protiv Čilea), ali je u noći koja je potom usledila obelodanio svetu radosnu vest. Foto: facundo arrizabalaga / EPA; Kristijano Ronaldo "Bio… »

Vesti dana »