Povezane vesti

Gotovo - Ode Dejo!

Gotovo - Ode Dejo!

Sportske.net 15.07.2017
Dejan Radonjić više nije trener Crvene zvezde, saopšteno je danas u tom klubu. Dejan Radonjić se vratio iz SAD-a gde je bio na usavršavanju sa San Antonio Sparsima, a po povratku je razgovarao i o svojoj budućnosti u Crvenoj zvezdi. "KK Crvena… »
Radonjić: "Mnoge trenutke pamtiću zauvek"

Radonjić: "Mnoge trenutke pamtiću zauvek"

Sportske.net 15.07.2017
Na veliku žalost navijača Crvene zvezde, Dejan Radonjić je odlučio da napusti klub. Dosadašnji trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je večeras da je odlazak iz redova crveno-belih bila njegova odluka, da će uvek biti navijač tog… »
Oglasio se Radonjić: Evo šta je rekao po odlasku iz Crvene zvezde…

Oglasio se Radonjić: Evo šta je rekao po odlasku iz Crvene zvezde…

Hot sport 15.07.2017
Dejan Radonjić od danas i zvanično više nije trener Crvene zvezde. Iako je crnogorskom stručnjaku istekao ugovor još u junu, postojala je nada navijača da će doći do dogovora, i da će Radonjić predvoditi tim u pohodu na Fajnal for, koji će… »
Radonjić nije više trener Crvene zvezde

Radonjić nije više trener Crvene zvezde

Politika 15.07.2017
Crnogorski trener Dejan Radonjić definitivno neće voditi košarkaše Crvene zvezde u narednoj sezoni, saopštili su crveno-beli. Radonjić je posle više od četiri godine napustio klupu Crvene zvezde čiji je najuspešniji trener u istoriji jer je… »
Uvek ću biti Zvezdin navijač! Prethodne četiri i po godine ostaće mi u najlepšem sećanju...

Uvek ću biti Zvezdin navijač! Prethodne četiri i po godine ostaće mi u najlepšem sećanju...

Mozzart sport 15.07.2017
Trofejni stručnjak se oprostio od kluba sa kojim je zagospodario regionom i koji je lansirao u evropsku elitu. Danas je posle četiri i po godine stavljena tačka na najtrofejniju epohu u istoriji Crvene zvezde. Dejan Radonjić više nije trener velikana… »
Dejan Radonjić više nije trener Zvezde

Dejan Radonjić više nije trener Zvezde

Sportski žurnal 15.07.2017
Crvena zvezda je sa Radonjićem kao trenerom osvojila tri titule prvaka ABA lige, tri titule domaće lige, tri nacionalna kupa, igrala je polufinale Evrokupa i plej-of Evrolige. Košarkaški klub Crvena zvezda saopštio je večeras da Dejan Radonjić nije… »
Radonjić: Odluka nije bila laka, ali je samo moja

Radonjić: Odluka nije bila laka, ali je samo moja

Vesti online 15.07.2017
Crvena zvezda posle nekoliko rundi pregovora nije uspela da se dogovori sa Dejanom Radonjićem oko novog ugovora o čemu je klub sa Melog Kalemegdana obavestio javnost, a sada već bivši trener crveno-belih kaže da je konačna odluka bila njegova. -… »
Radonjić po odlasku: Ovo je moja odluka!

Radonjić po odlasku: Ovo je moja odluka!

Mondo 15.07.2017
"Ovo je moja odluka, čije donošenje nije bilo lako, pa je samim tim bilo potrebno vreme od završetka sezone kako bih razmislio", rekao je Dejan Radonjić u večeri kada je Crvena zvezda objavila da on više neće biti trener. Dejan Radonjić neće… »
Najnovija vest: Sve što je lepo ima kraj… Dejan Radonjić se ne vraća u Zvezdu!

Najnovija vest: Sve što je lepo ima kraj… Dejan Radonjić se ne vraća u Zvezdu!

Hot sport 15.07.2017
Košarkaški klub Crvena zvezda u narednu sezonu ulazi sa novim trenerom, pošto saradnja sa Dejanom Radonjićem neće biti nastavljena. Kako je saopštio klub na svom zvaničnom sajtu, uz naslov „Hvala, Dejo“, do dogovora o saradnji između kluba i… »
Definitivno kraj: Nema novog ugovora za Radonjića

Definitivno kraj: Nema novog ugovora za Radonjića

Vesti online 15.07.2017
Po završetku prethodne sezone i osvajanja "triple krune" trener Dejan Radonjić je poručio da je njegova misija u Crvenoj zvezdi završena pošto mu je istekao ugovor sa klubom sa Malog Kalemegdana. Posle nekoliko rundi pregovora predsednika Čovića sa… »

Vesti dana »