Povezane vesti

Preminuo Predrag Cune Gojković

Preminuo Predrag Cune Gojković

Radio 021 21.07.2017
Pevač Predrag Gojković Cune preminuo je u 85. godini. Rođen je 1932. godine. Pevao je narodne pesme, starogradske, sevdalinke, zabavne i meksikanske pesme. Dobitnik je svih strukovnih nagrada i imao je najviši status zaslužnog, istaknutog estradnog… »
Preminuo Predrag Gojković Cune

Preminuo Predrag Gojković Cune

Svet plus 21.07.2017
Predrag Gojković Cune, preminuo je danas u 85. godini života, preneo je RTS. Srpski pevač, koji je ostavio neizbrisiv trag pevajući narodnu muziku, sevdalinke, starogradske pesme, rođen je 1932. godine. Završio je Osnovnu školu "Vojislav Ilić. U… »
Umro Predrag Gojković Cune

Umro Predrag Gojković Cune

RTS 21.07.2017
Jedan od najvećih pevača izvorne i starogradske muzike Predrag Gojković Cune preminuo je u 85. godini. Za muzički arhiv Radio Beograda snimio je preko 1.000 pesama izvorne narodne muzike. Ostaće zapamćen po izvođenju pesama "Kafu mi, draga… »
Odlazak legende Cune Gojković - Sve sam hteo pesmom da vam kažem (foto+video)

Odlazak legende Cune Gojković - Sve sam hteo pesmom da vam kažem (foto+video)

Večernje novosti 21.07.2017
Velikan narodne muzike Predrag Cune Gojković preminuo danas u snu u 84. godini. Supruga Lepa: Otišao je dostojanstveno, onako kako je i živeo. LEGENDARNI pevač narodnih pesama Predrag Cune Gojković, za čiji su tenor govorili da je čudotvoran poput… »
"Ja bih hteo pesmom da ti kažem": Dan kad je Cune zapevao poslednji put

"Ja bih hteo pesmom da ti kažem": Dan kad je Cune zapevao poslednji put

Blic 21.07.2017
Posle tri godine, danas sam ponovo zapevao. Dve godine sam bio vezan za krevet nakon moždanog udara, ali šta da se radi. Godine čine svoje, rekao je 6. novembra 2015. za "Blic" legendarni pevač Predrag Cune Gojković koji je danas preminuo. Bio je to… »
"Rodiće se novi Cune"

"Rodiće se novi Cune"

B92 21.07.2017
Čovek orkestar, vlasnik prve zlatne ploče na Balkanu, jedan od retkih koji ima apsolutni sluh, umetnik koji zna najveći broj pesama i sedam decenija neguje narodnu i starogradsku muziku, Predrag Cune Gojković, nagrađen Zlatnim mikrofonom za životno… »
Radio-televizija Srbije oprašta se od barda srpske muzičke scene

Radio-televizija Srbije oprašta se od barda srpske muzičke scene

RTS 21.07.2017
Preminuo je jedan od najvećih pevača izvorne i starogradske muzike, Predrag Gojković Cune. Pamtićemo ga po pesmama "Dunave moje more", "Aj čija frula", "Ljubav mi srce mori", "Oprostite drugovi svirači"... U znak sećanja na Predraga Gojkovića… »
Umro Predrag Gojković Cune

Umro Predrag Gojković Cune

RTV 21.07.2017
BEOGRAD - Prеdrag Gojković Cunе prеminuo jе u 85. godini, potvrđеno jе Radio-televiziji Srbije. Bio jе srpski pеvač narodnih pеsama, starogradskih, sеvdalinki, zabavnih i mеksikanskih pеsama. Prеdrag Gojković Cunе jе rođеn 1932… »
Preminuo Predrag Gojković Cune

Preminuo Predrag Gojković Cune

N1 Info 21.07.2017
Čuveni pevač narodne muzike Predrag Gojković Cune preminuo je u 85. godini, potvrđeno je RTS-u. Predrag Gojković Cune je rođen 1932. godine. Cune je bio pevač narodnih pesama, starogradskih, sevdalinki, zabavnih i meksikanskih pesama. Predrag… »
Umro Predrag Gojković Cune

Umro Predrag Gojković Cune

Dnevnik 21.07.2017
BEOGRAD: Pevač Predrag Gojković Cune preminuo je u 85. godini, potvrđeno je RTS-u. Predrag Gojković Cune je rođen 1932. godine. Bio je pevač srpskih narodnih pesama, starogradskih, sevdalinki, zabavnih i meksikanskih pesama. Cune je krenuo u prvi… »
Preminuo pjevač Predrag Cune Gojković

Preminuo pjevač Predrag Cune Gojković

Slobodna Evropa 21.07.2017
Poznati pjevač Predrag Cune Gojković preminuo je danas u 85. godini života, javila je Radio-televizija Srbije. Predrag Gojković Cune rođen je 1932. godine, a u svojoj karijeri pjevao je narodne pjesme, starogradske, sevdalinke, zabavne i meksikanske… »
Odlazak velikana srpske muzike: Umro Cune Gojković

Odlazak velikana srpske muzike: Umro Cune Gojković

Vesti online 21.07.2017
Predrag Gojković Cune preminuo je u 85. godini, potvrđeno je RTS-u. Bio je velikan srpske muzičke scene, vrsni pevač narodnih pesama, starogradskih, sevdalinki, zabavnih i meksikanskih pesama. Pre dve godine imao je moždani udar i od tada se teško… »
Preminuo Cune Gojković

Preminuo Cune Gojković

Noizz 21.07.2017
Pevač Predrag Gojković Cune umro je u 85. godini, javio je RTS. Predrag Gojković Cune je rođen 1932. godine. Cune je bio je srpski pevač narodnih i zabavnih pesama, starogradskih i sevdalinki. Predrag Gojković je krenuo u prvi razred osnovne škole… »

Vesti dana »