Povezane vesti

"Dozvola za gondolu je dokaz da nije bilo politike"

"Dozvola za gondolu je dokaz da nije bilo politike"

Danas 28.07.2017
Drago mi je što je opština Čajetina konačno uspela da preda dokumentaciju za prvu fazu gradnje gondole na Zlatiboru, izjavila je danas ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović, navodeći da u tom procesu nije bilo… »
Mihajlović: Dozvola za gondolu dokaz da tu nije bilo politike

Mihajlović: Dozvola za gondolu dokaz da tu nije bilo politike

Nova ekonomija 28.07.2017
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da joj je drago što je Opština Čajetina konačno uspela da preda dokumentaciju i dobije dozvolu za prvu fazu izgradnje gondole, što pokazuje da nijednog trenutka… »
Mihajlović: U davanju dozvole za gondolu ne meša se politika

Mihajlović: U davanju dozvole za gondolu ne meša se politika

Politika 28.07.2017
Izdavanje dozvole za gradnju prve faze gondole na Zlatiboru nema veze sa politikom, nego sa dostavljanjem potpune dokumentacije, izjavila je danas potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović… »
Mihajlović: Drago mi je da je Čajetina dobila dozvolu za gondolu, nije bilo politike

Mihajlović: Drago mi je da je Čajetina dobila dozvolu za gondolu, nije bilo politike

Novi magazin 28.07.2017
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da joj je drago što je Opština Čajetina konačno uspela da preda dokumentaciju i dobije dozvolu za prvu fazu izgradnje gondole, što pokazuje da nijednog… »

Vesti dana »