Povezane vesti

Maljković: Nećemo sa postolja zbog sportista sa KiM

Maljković: Nećemo sa postolja zbog sportista sa KiM

Večernje novosti 17.08.2017
Ako je bilo ko u državi protiv toga, moraće da me otera – kaže predsedik Olimpijskog komiteta Srbije. SRPSKI sportisti koji osvoje medalje neće smeti da napuste pobedničko postolje ukoliko se na njemu nađu sa takmičarima sa Kosova. Ovo je u… »
Maljković: Na pobedničkom postolju sa kosovskim sportistima

Maljković: Na pobedničkom postolju sa kosovskim sportistima

Slobodna Evropa 17.08.2017
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Božidar Maljković rekao je da srpski sportisti koji budu osvajali medalje na međunarodnim takmičenjima neće smeti da napuste pobedničko postolje, ako se na njemu nađu sa sportistima sa Kosova, i istakao… »
Sportisti iz Srbije će biti na postolju sa sportistima sa Kosova

Sportisti iz Srbije će biti na postolju sa sportistima sa Kosova

Al Jazeera 17.08.2017
Ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me smijeni, kaže predsjednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković. Predsjednik Olimpijskog komiteta Srbije i košarkaški trener Božidar Maljković je izjavio kako sportisti iz Srbije koji osvoje… »
Maljković: Nema napuštanja postolja zbog sportista sa Kosova

Maljković: Nema napuštanja postolja zbog sportista sa Kosova

N1 Info 17.08.2017
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Božidar Maljković rekao je da srpski sportisti koji budu osvajali medalje na međunarodnim takmičenjima neće smeti da napuste pobedničko postolje, ako se na njemu nađu sa sportistima sa Kosova, i istakao… »
Božidar Maljković: Srpski sportisti će morati na postolje sa kosovskim, po svaku cenu!

Božidar Maljković: Srpski sportisti će morati na postolje sa kosovskim, po svaku cenu!

Hot sport 17.08.2017
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Božidar Maljković rekao je da srpski sportisti koji budu osvajali medalje na međunarodnim takmičenjima neće smeti da napuste pobedničko postolje, ako se na njemu nađu sa sportistima sa Kosova, i istakao… »
Maljković: Srpski sportisti neće smeti da odu sa postolja zbog Kosova

Maljković: Srpski sportisti neće smeti da odu sa postolja zbog Kosova

Radio 021 17.08.2017
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije i legendarni košarkaški trener Božidar Maljković rekao je da srpski sportisti koji osvoje medalje neće smeti da napuste pobedničko postolje ukoliko se na njemu nađu sa sportistima sa Kosova i da neće odustati… »
Maljković otvoreno o gorućem pitanju: Ako se ovo ne sviđa državnom vrhu, neka me smene!

Maljković otvoreno o gorućem pitanju: Ako se ovo ne sviđa državnom vrhu, neka me smene!

BK TV 17.08.2017
"Ako je bilo ko u državi protiv toga, moraće mene da otera." Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) i legendarni košarkaški trener Božidar Maljković u velikom intervjuu za Nedeljnik rekao je da srpski sportisti koji osvoje medalje neće smeti… »
"Srbi na postolju sa sportistima sa Kosova"

"Srbi na postolju sa sportistima sa Kosova"

Mondo 17.08.2017
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković za "Nedeljnik" izneo stav o eventualnom susretu srpskih sportista sa sportistima sa Kosova. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović ilustracija Mnogo komentara izazvala je izjava ministra za sport Srbije… »
Maljković: Srpski sportisti neće sa postolja zbog Kosova

Maljković: Srpski sportisti neće sa postolja zbog Kosova

RTV 17.08.2017
BEOGRAD - Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) i legendarni košarkaški trener Božidar Maljković u velikom intervjuu za Nedeljnik rekao je da srpski sportisti koji osvoje medalje neće smeti da napuste pobedničko postolje ukoliko se na njemu… »
Maljković: Srpski sportisti moraju na postolje sa sportistima sa Kosova. Ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me smene

Maljković: Srpski sportisti moraju na postolje sa sportistima sa Kosova. Ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me smene

Blic 17.08.2017
Odluka Vlade Srbije je da predsedniku MOK-a napišemo pismo da ne priznajemo Kosovo. I to smo i uradili. Ali ako bude slučaj u bilo kom olimpijskom sportu da se na postolju nađu sportisti iz Srbije i sa Kosova - moj stav je čvrst: nema odlaska sa… »
"Srpski sportisti moraju na postolje sa sportistima sa Kosova, ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me smene": Velika…

"Srpski sportisti moraju na postolje sa sportistima sa Kosova, ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me smene": Velika…

Nedeljnik 17.08.2017
Odluka Vlade Srbije je da predsedniku MOK-a napišemo pismo da ne priznajemo Kosovo. I to smo i uradili. Ali ako bude slučaj u bilo kom olimpijskom sportu da se na postolju nađu sportisti iz Srbije i sa Kosova - moj stav je čvrst: nema odlaska sa… »

Vesti dana »