Povezane vesti

Gori instagram! Seka objavila fotku, svi dlepili zbog poze u kojoj se slikala (foto)

Gori instagram! Seka objavila fotku, svi dlepili zbog poze u kojoj se slikala (foto)

Press 17.08.2017
Folk zvezda baš je obradovala svoje obožavatelje. Foto: Instagram Seka Aleksić ponovo je bacila obožavatelje u trans. Ovog puta, folk zvezda je na Intagramu objavila provokativnu fotografiju na kojoj se vidi kako sedi na kuhinjskom stolu, a u prvom… »
Posle dve godine Ceca se skinula i pokidala u bikiniju! (foto)

Posle dve godine Ceca se skinula i pokidala u bikiniju! (foto)

Press 17.08.2017
- Za mene leto počinje.... - napisala je folk zvezda, a njene fotografija u bikiniju prikupila više od 10 hiljada lajkova za jedan sat. Foto: Telegraf.rs Cecu Ražnatović nemamo baš često da vidimo u bikiniju. Folk zvezda obradovala je svoje… »
Skinula se i Ceca! (foto)

Skinula se i Ceca! (foto)

Mondo 17.08.2017
Pevačica je iznenadila pratioce kada je objavila ovu fotografiju. Svetlana Ceca Ražnatović otišla je na odmor na Kipar, odakle je objavila fotografiju koja je oduševila njene pratioce pošto nemaju često priliku da je vide oskudno odevenu. "Za mene… »
(Foto) dali bi joj 22 godine: Ceca se skinula u minijaturni kupaći i pokazala bujno poprsje, duge noge ali i stopala! Fanovi…

(Foto) dali bi joj 22 godine: Ceca se skinula u minijaturni kupaći i pokazala bujno poprsje, duge noge ali i stopala! Fanovi…

Kurir 17.08.2017
Svetlana Ceca Ražnatović otišla je na zasluženi odmor na Kipar, odakle je objavila fotografiju zbog koje gori Instagram. Za folk zvezdu je upravo počelo leto, kako je navela ispod slike na kojoj pozira u bikiniju. - Za mene leto počinje - napisala… »
VRELIJA NEGO IKAD! Ceca se skinula u NAJMANJI KUPAĆI! Pogledajte kako izgleda! (foto)

VRELIJA NEGO IKAD! Ceca se skinula u NAJMANJI KUPAĆI! Pogledajte kako izgleda! (foto)

Svet & Skandal 17.08.2017
Svetlana Ceca Ražnatović je otputovala na Kipar na odmor, a to je ovekovečila i podelila sa svojim obožavaocima. Ona je obukla veoma mali kupaći koji jasno dokazuje kakvim vrelim telom raspolaže folk diva. Za mene leto pocinje…. @optica_lagatta… »

Vesti dana »