Povezane vesti

Profesor Ratko Ristić pristupio pokretu „Mi snaga naroda“

Profesor Ratko Ristić pristupio pokretu „Mi snaga naroda“

Danas pre 30 dana
Profesor Ratko Ristić objavio je na tribini koju je večeras održao pokret „Mi snaga naroda“ povodom predstojećih izbora, da je zvanično pristupio ovom pokretu. Ristić je na decembarskim izborima bio kandidat koalicione liste Dveri i Zavetnika za… »
Kako je Glas postao Snaga naroda

Kako je Glas postao Snaga naroda

Vreme pre 30 dana
Do sada smo bili glas, a sada smo stvarno snaga, rekao je Branimir Nestorović na tribini „U susret predstojećim izborima“. Njegov pokret se sada zove „Mi - snaga naroda“. Doktor Branimir Nestorović je prilikom najave novog pokreta “Mi –… »
Ratko Ristić pristupio Nestorovićevom pokretu

Ratko Ristić pristupio Nestorovićevom pokretu

Nova pre 30 dana
Profesor Ratko Ristić objavio je na tribini koja je sinoć organizovao pokret “Mi snaga naroda“ povodom predstojećih izbora da je zvanično pristupio ovom pokretu. Ristić je na decembarskim izborima bio kandidat koalicione liste Dveri i Zavetnika… »
"Hoćemo da ih uplašimo, da im salijemo stravu": Nestorović ima ambiciozna predviđanja za Beograd, otkrio ime novog pokreta

"Hoćemo da ih uplašimo, da im salijemo stravu": Nestorović ima ambiciozna predviđanja za Beograd, otkrio ime novog pokreta

Blic pre 30 dana
Branimir Nestorović, nosilac liste na parlamentarnim izborima koalicije "Mi - Glas iz narodna", koja se u međuvremenu raspala, saopštio je da se pokret koji predvodi od danas zove "Mi - Snaga naroda" i da prema poslednjim istraživanjima u Beogradu ima… »
Pokret Branimira Nestorovića od sad je „Mi snaga naroda“

Pokret Branimira Nestorovića od sad je „Mi snaga naroda“

Pravda pre 30 dana
Do sada do sad smo bili glas, a sada smo stvarno snaga, rekao je Branimir Nestorović juče na tribini „U susret predstojecim izborima“ u prostorijama opštine Vračar, rekavši da će njegov Pokret dobiti novo ime i da se od danas zovu „Mi snaga… »
Nestorović obelodanio novo ime pokreta: "Hoćemo da ih uplašimo, da im salijemo stravu"

Nestorović obelodanio novo ime pokreta: "Hoćemo da ih uplašimo, da im salijemo stravu"

Mondo pre 30 dana
Branimir Nestorović saopštio je novo ime pokreta. Branimir Nestorović saopštio je novo ime pokreta. Doktor Branimir Nestorović saopštio je da se pokret koji predvodi od danas zove "Mi - Snaga naroda" i da prema poslednjim istraživanjima u Beogradu… »
Branimir Nestorović obelodanio novo ime pokreta! Evo kako se sada zove

Branimir Nestorović obelodanio novo ime pokreta! Evo kako se sada zove

Kurir pre 30 dana
Branimir Nestorović saopštio je da se pokret koji predvodi od danas zove "Mi - Snaga naroda" i da prema poslednjim istraživanjima u Beogradu ima podršku skoro devet odsto birača. Nestorović je na tribini u Opštini Vračar rekao da se čekalo novo… »
Pokret Branimira Nestorovića od sad je „Mi snaga naroda“

Pokret Branimira Nestorovića od sad je „Mi snaga naroda“

Pravda pre 30 dana
Do sada do sad smo bili glas, a sada smo stvarno snaga, rekao je Branimir Nestorović juče na tribini „U susret predstojecim izborima“ u prostorijama opštine Vračar, rekavši da će njegov Pokret dobiti novo ime i da se od danas zovu „Mi snaga… »
Pokret Branimira Nestorovića od danas je „Mi snaga naroda“

Pokret Branimira Nestorovića od danas je „Mi snaga naroda“

Danas pre 31 dana
Do sada do sad smo bili glas, a sada smo stvarno snaga, rekao je Branimir Nestorović večeras na tribini „U susret predstojecim izborima“ u prostorijama opštine Vračar, rekavši da će njegov Pokret dobiti novo ime i da se od danas zovu „Mi snaga… »

Vesti dana »