Povezane vesti

Harisa džinovića nakon razvoda: Retko postoji žena koja prizna svoju krivicu

Harisa džinovića nakon razvoda: Retko postoji žena koja prizna svoju krivicu

Kurir pre 31 dana
Pevač Haris Džinović i modna dizajnerka Melina Džinović danas su se zvanično razveli u Prvom osnovnom sudu na Novom Beogradu. Haris je nakon izlaska iz suda u kojem se dizajnerka nije pojavila, između ostalog, istakao da se Melina družila sa… »
Sin je jako ljut na nju: Haris nikada neće oprostiti Melini što je rasturila porodicu

Sin je jako ljut na nju: Haris nikada neće oprostiti Melini što je rasturila porodicu

Story pre 31 dana
Danas su se u Prvom osnovnom sudu na Novom Beogradu razveli Haris i Melina Džinović nakon 22 godine braka. Sin Meline i Harisa Džinovića, Kan, posebno je teško podneo krah porodice, a kako otkriva njegov otac, na majku je posebno ljut. Haris… »
Haris Džinović razočaran izdajom koju mu je priredila Melina! (VIDEO)

Haris Džinović razočaran izdajom koju mu je priredila Melina! (VIDEO)

Svet plus pre 30 dana
Šokantna isposvest pevača! Haris Džinović razočaran izdajom koju mu je priredila sada već bivša supruga Melina! Haris Džinović, se razveo danas i zvanično od, sada već bivše supruge, kreatorke Meline Džinović. Legendarni pevač došao je… »
„Varala me je godinama, klasična izdaja, udar na porodicu“: Haris Džinović nakon razvoda otvorio dušu, pa otkrio…

„Varala me je godinama, klasična izdaja, udar na porodicu“: Haris Džinović nakon razvoda otvorio dušu, pa otkrio…

Nova pre 30 dana
Pevač Haris Džinović i Melina Džinović danas su se zvanično razveli u Prvom osnovnom sudu na Novom Beogradu. Pevač Haris Džinović je proveo 22 godine u zajednici sa modnom kreatorkom Melinom Džinović, sa kojom je dobio dvoje dece – sina Kana… »
Melina me je varala godinama Velika ispovest Harisa Džinović, haos se nastavlja; Sve obelodanio javno

Melina me je varala godinama Velika ispovest Harisa Džinović, haos se nastavlja; Sve obelodanio javno

Dnevnik pre 30 dana
Haris Džinović razveo se danas i zvanično od, sada već bivše supruge, kreatorke Meline Džinović. Legendarni pevač došao je vidno utučen u sud u Beogradu, a nakon što je sve završeno, otvorio je dušu i progovorio o nepoznatim detaljima iz… »
"Varala me godinama, sina nije zvala mesec i po dana!" Haris Džinović progovorio i o podeli imovine

"Varala me godinama, sina nije zvala mesec i po dana!" Haris Džinović progovorio i o podeli imovine

Mondo pre 30 dana
Haris Džinović još jednom je govorio o bivšoj supruzi Melini. Haris Džinović još jednom je govorio o bivšoj supruzi Melini. Pevač Haris Džinović i Melina Džinović danas su se zvanično razveli u Prvom osnovnom sudu na Novom Beogradu. Melina… »
"Godinama me je varala,: sa sinom se nije čula mesec i po dana: Veliki intervju Harisa Džinovića nakon razvoda od Meline…

"Godinama me je varala,: sa sinom se nije čula mesec i po dana: Veliki intervju Harisa Džinovića nakon razvoda od Meline…

Blic pre 30 dana
Pevač Haris Džinović i Melina Džinović danas su se zvanično razveli u Prvom osnovnom sudu na Novom Beogradu. Haris je sada, nakon razvoda, u velikom intervjuu otvorio dušu o braku sa Melinom. Kako je istakao, ona ga je godinama varala, sumnjao je… »
"Družila se sa ženama sumnjivog morala" Haris Džinović još jače udario na Melinu nakon razvoda

"Družila se sa ženama sumnjivog morala" Haris Džinović još jače udario na Melinu nakon razvoda

Mondo pre 30 dana
Haris Džinović saopštio je da se zvanično razveo od Meline, a zatim je progovorio o sada već bivšoj supruzi. Haris Džinović saopštio je da se zvanično razveo od Meline, a zatim je progovorio o sada već bivšoj supruzi. Pevač Haris Džinović… »
"Kvrc se desio kad je počela da se druži sa ženama sumnjive prošlosti": Evo šta je sve Haris rekao o Melini

"Kvrc se desio kad je počela da se druži sa ženama sumnjive prošlosti": Evo šta je sve Haris rekao o Melini

Telegraf pre 30 dana
Pevač je između ostalog istakao da je sin Kan navodno mnogo ljut na majku. Haris Džinović razveden je čovek, potvrdio je danas, 28. marta, po napuštanju Prvog osnovnog suda a povodom brakorazvodne parnice od Meline. On je ljubazno stao pred… »
Haris se zvanično razveo, pa pred sudom otvorio dušu: "Melina je nikakva žena, nju samo pare zanimaju!"

Haris se zvanično razveo, pa pred sudom otvorio dušu: "Melina je nikakva žena, nju samo pare zanimaju!"

Telegraf pre 30 dana
- Ja sam kriv što sam se oslonio na tuđu svest, jer sam mislio da neko nešto ima i respektuje, u glavi, da ima prema nekome i nečemu, ali video sam da to ne funkcioniše baš tako - rekao je Haris. Haris Džinović stao je pred medije nakon ročista u… »
Haris Džinović prvi put o pričama da ga je Melina varala: "Ima šuškanja po gradu, a ja izdaju ne praštam"

Haris Džinović prvi put o pričama da ga je Melina varala: "Ima šuškanja po gradu, a ja izdaju ne praštam"

Telegraf pre 30 dana
- Ako neko izda i rasturi porodicu koju čovek gradi sto godina i ulaže sve u nju, onda... - rekao je Haris. Haris Džinović razveo se od Meline, a po izlasku iz Prvog osnovnog suda upitan je o brojnim detaljima odnosa i razlaza, između ostalog i o… »

Vesti dana »