Povezane vesti

Đoković na projekciji filma "Legenda" (foto, video)

Đoković na projekciji filma "Legenda" (foto, video)

Sportski žurnal pre 31 dana
Novak je važan deo juniorske karijere proveo u Pilićevom kampu u Minhenu, a na projekciju filma došao je sa majkom Dijanom i ocem Srđanom. Najbolji teniser sveta Novak Đoković prisustvovao je večeras u beogradskom Domu omladine projekciji filma… »
Specijalan kao igrač i osoba: Pilić u suzama pričao o najboljem teniseru sveta

Specijalan kao igrač i osoba: Pilić u suzama pričao o najboljem teniseru sveta

Večernje novosti pre 31 dana
NOVAK Đoković nikada nije krio koliko ceni Nikolu Pilića. U više navrata nazivao ga je svojim "teniskim ocem" zbog svega što je legendarni hrvatski stručnjak uradio za Novaka tokom boravka u njegovoj akademiji u juniorskom dobu. Sa druge strane… »
Prihvatili smo ga kao da je naš sin! Čuveni Hrvat sa suzama u očima govorio o Novaku: Izvinite, otišao sam malo dalje sa…

Prihvatili smo ga kao da je naš sin! Čuveni Hrvat sa suzama u očima govorio o Novaku: Izvinite, otišao sam malo dalje sa…

Kurir pre 31 dana
U Domu omladine u Beogradu održana je konferencija za medije povodom filma "Nikola Pilić - Legenda" koji će svoju promociju imati na 71. Martovskom filmskom festivalu, a čuveni Hrvat i sam se pojavio i govorio je, između ostalog, i o Novaku… »
Pilić zaplakao u Beogradu zbog Đokovića: "Prihvatili smo ga kao da nam je sin"

Pilić zaplakao u Beogradu zbog Đokovića: "Prihvatili smo ga kao da nam je sin"

B92 pre 31 dana
Legendarni teniski trener Nikola Pilić boravi u Beogradu, a na susretu s medijima pričao je i o Novaku Đokoviću. Pilić je u prestonicu Srbije stigao zbog promocije filma "Nikola Pilić – Legenda", na 71. Martovskom filmskom festivalu. Na… »
Hrvat zaplakao u Beogradu zbog Novaka! Piliću se sve skupilo: Izvinite, naviru mi emocije!

Hrvat zaplakao u Beogradu zbog Novaka! Piliću se sve skupilo: Izvinite, naviru mi emocije!

Mondo pre 31 dana
Nikola Pilić se rasplakao dok je govorio o Novaku Đokoviću i saradnji sa njim. Nikola Pilić se rasplakao dok je govorio o Novaku Đokoviću i saradnji sa njim. Nikola Pilić je jedan od prvih trenera Novaka Đokovića i uvek sa puno emocija govori o… »
Nikola Pilić briznuo u plač dok je govorio o Đokoviću: "Prihvatili smo Novaka kao da je naš sin..."

Nikola Pilić briznuo u plač dok je govorio o Đokoviću: "Prihvatili smo Novaka kao da je naš sin..."

Telegraf pre 31 dana
Emotivna konferencija za medije. Na 71. Martovskom filmskom festivalu promociju filma " Nikola Pilić - Legenda" začinio je upriličio je svojim prisustvom upravo glavni protagonsita filma. U Domu omladine u Beogradu održana je konferencija za medije na… »
Nikola Pilić o razlozima rastanka Đokovića i Ivaniševića: "Ljudi se umore, bio je to veliki pritisak"

Nikola Pilić o razlozima rastanka Đokovića i Ivaniševića: "Ljudi se umore, bio je to veliki pritisak"

Telegraf pre 31 dana
Legendarni teniser i trener govorio na promociji svog filma. Na konferenciji za medije povodom premijere filma " Nikola Pilić - Legenda" održanoj u Domu omladine medijima se obratio glavni protagonista ovog ostvarenja. U emitovnom govoru pričao je o… »

Vesti dana »