Povezane vesti

Novak Hrvatu: Neću ti dati ono što tražiš

Novak Hrvatu: Neću ti dati ono što tražiš

Sport klub 28.03.2024
Novinari Slobodne Dalmacije došli su u Beograd na trening Novaka Đokovića kako bi dobili odgovore o prekidu saradnje srpskog asa i Gorana Ivaniševića. Đoković i Ivanišević zajedno su osvojili devet grend slem titula za više od četiri i po… »
Novak: Goran je član porodice

Novak: Goran je član porodice

Sportski žurnal pre 31 dana
Nole za „Slobodnu Dalmaciju”. Novak Đoković je, kao i prethodnih dana, odradio trening u Košutnjaku. Bio je ponovo u pratnji Nenada Zimonjića koga neki vide kao naslednika Gorana Ivaniševića u loži najboljeg tenisera sveta. Međutim, sam Novak… »
"Žao mi je što ti neću dati ono što tražiš": Kako je Novak Đoković iznenadio hrvatske medije posle rastanka sa…

"Žao mi je što ti neću dati ono što tražiš": Kako je Novak Đoković iznenadio hrvatske medije posle rastanka sa…

Večernje novosti pre 31 dana
RASTALI su se Novak Đoković i Goran Ivanišević posle pet godina saradnje i skrajnuli sve teniske vesti u stranu. Ko će biti Đokovićev novi trener, gde je "puklo" između njega i Gorana, pitanja su koja poslednja dva dana uglavnom zaokupljuju… »
(Video) Evo sa kim sve Novak trenira dan posle razlaza sa Ivaniševićem!

(Video) Evo sa kim sve Novak trenira dan posle razlaza sa Ivaniševićem!

Dnevnik pre 31 dana
Novak Đoković trenira u društvu Nenada Zimonjića na Košutnjaku, baš kao i pre nekoliko dana, pre nego što je ozvaničen raskid saradnje sa Goranom Ivaniševićem. Kao bomba odjeknula je vest da Goran Ivanišević više nije trener Novaka Đokovića… »
Hrvatski novinari zbog Đokovića na Košutnjaku: "Žao mi je"

Hrvatski novinari zbog Đokovića na Košutnjaku: "Žao mi je"

B92 pre 31 dana
Dan posle vesti o rastanku Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića, srpski teniser je trenirao na Košutnjaku uz Nenada Zimonjića. Hrvatski mediji su otišli u Beograd, kako bi dobili dodatne odgovore o prekidu saradnje tamošnjeg stručnjaka i srpskog… »
Kraj saradnje Đokovića i Ivaniševića: Koji su razlozi za sportski raskid godine?

Kraj saradnje Đokovića i Ivaniševića: Koji su razlozi za sportski raskid godine?

Nova pre 31 dana
Posle gotovo pet godina, najbolji teniser sveta, Novak Đoković, i hrvatski trener Goran Ivanišević prekinuli su saradnju. Ova vest šokirala je mnoge ljubitelje tenisa i izazvala brojna nagađanja o razlozima rastanka. Više detalja pokušala je da… »

Vesti dana »