Povezane vesti

Poruke sa Skaj aplikacije prihvaćene kao dokaz na suđenju vračarskoj grupi (VIDEO)

Poruke sa Skaj aplikacije prihvaćene kao dokaz na suđenju vračarskoj grupi (VIDEO)

Insajder pre 31 dana
Poruke sa Skaj aplikacije su u skladu sa zakonom Francuske iz koje su dostavljeni, a po Krivičnom zakoniku Srbije smatraju se elektronskom digitalnom ispravom, odnosno dokazom; u pitanju su tekstualne i glasovne poruke, video-snimci i fotografije. Tako… »
Nastavak suđenja "vračarcima", deo optuženih izneo odbranu

Nastavak suđenja "vračarcima", deo optuženih izneo odbranu

RTS pre 31 dana
Optuženi pripadnici organizovane kriminalne grupe "vračarci" u Specijalnom sudu u Beogradu počeli su sa iznošenjem odbrane povodom optužbi za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. Detaljnu odbranu izneo je Đ. K. koji je naveo da… »
Nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi „Vračarci“ u Specijalnom sudu

Nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi „Vračarci“ u Specijalnom sudu

Novi magazin pre 31 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje kriminalnoj grupi "Vračarci" kojoj se sudi za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. Na današnjem drugom ročištu na ovom suđenju okrivljeni koji su bili prisutni na suđenju… »
Pripadnici "vračarske grupe" počeli sa iznošenjem odbrane

Pripadnici "vračarske grupe" počeli sa iznošenjem odbrane

RTV pre 31 dana
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas su optuženi pripadnici organizovane kriminalne grupe "Vračarci" počeli sa iznošenjem odbrane povodom optužbi za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava. Prvi je odbranu izneo Nedeljko… »
Šta će mi advokati? Sam ću da se branim: Vođa kavačkog klana zagrmeo u sudnici! Belivuk i Miljković se uključili preko…

Šta će mi advokati? Sam ću da se branim: Vođa kavačkog klana zagrmeo u sudnici! Belivuk i Miljković se uključili preko…

Kurir pre 31 dana
U Višem sudu u Podgorici juče je nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi na čijem čelu su vođe kavačkog klana, odbegli Radoje Zvicer i Slobodan Kašćelan, kao i njihovi saradnici iz beogrdaske ispostave klana Veljko Belivuk i Marko Miljković. Prema… »

Vesti dana »