Povezane vesti

"Našla sam čoveka svog života" Isplivali detalji o novom Melininom dečku - stariji je od nje

"Našla sam čoveka svog života" Isplivali detalji o novom Melininom dečku - stariji je od nje

Mondo 12.04.2024
Bivša supruga Harisa Džinovića navodno već ima novu ljubav. Bivša supruga Harisa Džinovića navodno već ima novu ljubav Iako je Melina Džinović, bivša supruga Harisa Džinovića, svojevremeno govorila da je u pevaču našlaa "čoveka svog… »
"Našla sam čoveka svog života": Melina se brzopotezno razvela od Harisa Džinovića, a o njenom novom dečku se dugo priča…

"Našla sam čoveka svog života": Melina se brzopotezno razvela od Harisa Džinovića, a o njenom novom dečku se dugo priča…

Blic 12.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Haris u poslednje vreme pokreće sijaset komentara, ponajviše mnogobrojnim izjavama o… »
„Evo Haris Džinović i na Cartoon Network-u priča o ženi“: Hit fotka kruži mrežama, ljudi ne prestaju da se šale na…

„Evo Haris Džinović i na Cartoon Network-u priča o ženi“: Hit fotka kruži mrežama, ljudi ne prestaju da se šale na…

Nova 12.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Pevač o razvodu ne prestaje da govori javno, pa je više puta „potkačio“ bivšu… »
Hana Hadžiavdagić se oglasila pošto je Melina otpratila!

Hana Hadžiavdagić se oglasila pošto je Melina otpratila!

Svet plus 12.04.2024
Melina Džinović otpratila je influenserku Hanu Hadžiavdagić nakon njene izjave koja se tiče Melininog braka sa Harisom Džinovićem. Sada se oglasila Hana... Melina Džinović je donela odluku koja je iznenadila mnoge - otpratila je Hanu… »
Šok u jeku razvoda: Evo zbog čega se kaje Melina Džinović?

Šok u jeku razvoda: Evo zbog čega se kaje Melina Džinović?

Svet plus 12.04.2024
Šok saznanja u jeku razvoda, otkriveno zbog čega se kaje Melina Džinović. Javnost je bila zatečena informacijom o razvodu Meline i Harisa. Nakon više od dve decenije ljubavi i godina braka, par je brzo okončao svoju zajednicu početkom marta… »
"Krivim sebe što nam nisam rodila i treće dete": Melina se razvela od Harisa, a planirali su proširenje porodice: "Bila sam…

"Krivim sebe što nam nisam rodila i treće dete": Melina se razvela od Harisa, a planirali su proširenje porodice: "Bila sam…

Blic 12.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović brzopotezno se razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Haris u poslednje vreme pokreće sijaset komentara, ponajviše mnogobrojnim izjavama o… »
Prvi put reagovala posle skandala! Drugarica pričala o razvodu, Melina je otpratila - usledeo brutalan odgovor!

Prvi put reagovala posle skandala! Drugarica pričala o razvodu, Melina je otpratila - usledeo brutalan odgovor!

Mondo 12.04.2024
Melina Džinović otpratila je influenserku Hanu Hadžiavdagić nakon izjave koju je dala medijima, a tiče se njenog braka sa Harisom Džinovićem. Melina Džinović otpratila je influenserku Hanu Hadžiavdagić nakon izjave koju je dala medijima, a… »
Melinina prijateljica uzvraća udarac: Kreatorka je otpisala za sva vremena, a ona poručuje: "nema izvinjenja"

Melinina prijateljica uzvraća udarac: Kreatorka je otpisala za sva vremena, a ona poručuje: "nema izvinjenja"

Blic 11.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović se razvela od folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u bračnoj zajednici. Influenserka iz Bosne i Hercegovine Hana Hadžiavdagić odlučila je juče da progovori na… »
Melina posle Harisa otpisala i prijateljicu: Harisova bivša žena povukla šok potez - saznala je sve, ovo ne želi da…

Melina posle Harisa otpisala i prijateljicu: Harisova bivša žena povukla šok potez - saznala je sve, ovo ne želi da…

Blic 11.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u bračnoj zajednici. Poznata influenserka iz Bosne i Hercegovine Hana Hadžiavdagić odlučila je juče… »

Vesti dana »