Povezane vesti

Kasper Rud na Novakovom putu do finala Monte Karla

Kasper Rud na Novakovom putu do finala Monte Karla

Sport klub 12.04.2024
Norvežanin Kasper Rud poslednji je polufinalista mastersa u Monte Karlu, pošto je u tri seta savladao Iga Ambera 6:3, 4:6, 6:1. Prvi teniser sveta saznao je ko mu stoji na putu do novog masters finala. U pitanju je stari znanac Kasper Rud. Pride i… »
Novak kroz muke do polufinala u Monte Karlu

Novak kroz muke do polufinala u Monte Karlu

B92 12.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u četvrtfinalu Mastersa u Monte Karlu pobedio je Australijanca Aleksa de Minora, 7:5, 6:4. Biće to njihov treći međusobni duel – Đoković je prethodno slavio na Australijan openu prošle, a De Minor na… »
Svemogući Đoković u polufinalu Monte Karla!

Svemogući Đoković u polufinalu Monte Karla!

Sport klub 12.04.2024
Novak Đoković se plasirao u polufinale mastersa u Monte Karlu pošto je u dva seta slavio protiv Aleksa de Minora sa 7:5, 6:4. Prvi teniser sveta iz meča u meč igra sve bolje na šljaci u Kneževini, a trenutno 11. igrača na ATP listi pobedio je u… »
Rekao mi je da je bilo ružno! Novak Đoković otkrio sve pred kamerama

Rekao mi je da je bilo ružno! Novak Đoković otkrio sve pred kamerama

Mondo 12.04.2024
Novak Đoković stao je pred kamere posle pobede protiv Aleksa de Minora. Novak Đoković stao je pred kamere posle pobede protiv Aleksa de Minora. Novak Đoković prošao je u polufinale Monte Karla. Posle maratonskog meča punog grešaka i problema… »
Novak odigrao još jedan maraton: Đoković posle velike borbe obezbedio polufinale turnira u Monte Karlu!

Novak odigrao još jedan maraton: Đoković posle velike borbe obezbedio polufinale turnira u Monte Karlu!

Večernje novosti 12.04.2024
Novak Đoković je uz dosta muke slavio protiv Aleksa de Minora sa 2:0 u setovima (7:5, 6:4) i plasirao se u polufinale Monte Karla. Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER Ovo je njegov prvi plasman među četiri najbolja igrača u Kneževini još od 2015. godini… »
Cicipas u polufinalu mastersa u Monte Karlu

Cicipas u polufinalu mastersa u Monte Karlu

Politika 12.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se danas u polufinale mastersa u Monte Karlu, pošto je pobedio 17. igrača sveta Rusa Karena Hačanova posle dva seta, 6:4, 6:2. Cicipas, 12. teniser sveta, pobedio je posle sat i 23 minuta. U prva tri gema prvog… »
Rune mučio Sinera, Italijan ipak u polufinalu

Rune mučio Sinera, Italijan ipak u polufinalu

Sport klub 12.04.2024
Velika borba u tri seta pripala je favorizovanom Italijanu, koji je ostvario plasman među četiri najbolja na turniru u Monte Karlu. Janik Siner igra tenis života, u 2024. godini doživeo je tek jedan poraz, i to u finalu Indijen Velsa od Karlosa… »
Ko živ, ko mrtav! Novak Đoković se tresao u Monte Karlu, a onda se setio autobusa 39

Ko živ, ko mrtav! Novak Đoković se tresao u Monte Karlu, a onda se setio autobusa 39

Večernje novosti 12.04.2024
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, srušio je Lorenca Muzetija sa 7:5, 6:3 i plasirao se u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu, a jedna scena je posebno zabrinula navijače. Screenshot / TennisTV Pri kraju meča, pri rezultatu 4:3 u drugom setu… »
Cicipas u polufinalu Monte Karla

Cicipas u polufinalu Monte Karla

Sportski žurnal 12.04.2024
Grk savladao Karena Hačanova. Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u polufinale mastersa u Monte Karlu. Pobedio je 17. igrača sveta Rusa Karena Hačanova posle dva seta 6:4, 6:2 za sat i 23 minuta. Teniseri su u prva tri gema prvog seta napravili… »
Cicipas "počistio" Hačanova sa šljake Monte Karla za polufinale

Cicipas "počistio" Hačanova sa šljake Monte Karla za polufinale

Sportske.net 12.04.2024
Stefanos Cicipas prvi je polufinalista Masters turnira u Monte Karlu, pošto je u dva seta pobedio Karena Hačanova rezultatom 2:0 (6:4, 6:2). Meč je trajao manje od sat i po vremena, što dovoljno govori koliko je Cicipas bio dominantan. Već u prvom… »
Cicipas počistio Rusa i prvi zakoračio u polufinale

Cicipas počistio Rusa i prvi zakoračio u polufinale

B92 12.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas prvi je polufinalista Masters turnira u Monte Karlu, pošto je u dva seta nadigrao Karena Hačanova rezultatom 2:0 (6:4, 6:2). Meč je trajao neobično kratko, samo 84 minuta, što govori o tome kakav smo meč gledali na… »
Monte karlo ima prvog polufinalistu! Cicipas održao čas tenisa Rusu

Monte karlo ima prvog polufinalistu! Cicipas održao čas tenisa Rusu

Večernje novosti 12.04.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas trijumfovao je u duelu protiv Rusa Karena Hačanova sa 2:0 (6:4, 6:2) i tako se plasirao u polufinale turnira u Monte Karlu. FOTO: Tanjug/AP Meč je počeo nesigurnim servisima oba tenisera. Na početku su bila čak tri… »
Uživo na SK: Počinje Siner – Rune, a onda “ono pravo”

Uživo na SK: Počinje Siner – Rune, a onda “ono pravo”

Sport klub 12.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković četvrtfinalni duel protiv De Minora trebalo bi da igra oko 15 časova. Prestižni turnir u Monte Karlu ušao je u završnicu, tokom petka biće odigrani četvrtfinalni mečevi, čije prenose ekskluzivno možete da gledate… »
Uozbiljio se: Cicipas protutnjao u polufinale Monte Karla

Uozbiljio se: Cicipas protutnjao u polufinale Monte Karla

Sport klub 12.04.2024
Za razliku od jučerašnjeg derbija osmine finala u kojem je posle vođstva od 5:0 u drugom setu završio u dramatičnom taj-brejku i izborio pobedu nad (5) Aleksanderom Zverevom dobrih 45 minuta kasnije, (12) Stefanos Cicipas je danas na otvaranju… »
Đoković protiv De Minora za polufinale Monte Karla: Nole do sada nije izgubio nijedan set

Đoković protiv De Minora za polufinale Monte Karla: Nole do sada nije izgubio nijedan set

Euronews 12.04.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković nastavlja ovog petka učešće na Mastersu u Monte Karlu, a rival u borbi za plasman u polufinale će mu biti Australijanac Aleks de Minor. Prema rasporedu koji su objavili organizatori njihov duel biće treći na… »
Đoković: Ja ne tražim problem, ali…

Đoković: Ja ne tražim problem, ali…

Vesti online 12.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković osvrnuo se na sukob sa publikom u Monte Karlu tokom meča osmine finala protiv Lorenca Muzetija (7:5, 6:3). Novak danas, ne pre 15 časova, izlazi ponovo na teren. Njegov duel sa Aleksom de Minorom je treći na programu. –… »
Stidite se! Novak Đoković je ovim potezom posramio čitav zapadni svet, sada bi da puknu od muke

Stidite se! Novak Đoković je ovim potezom posramio čitav zapadni svet, sada bi da puknu od muke

Večernje novosti 12.04.2024
AJMO! Ko jače može da zviždi Novaku Đokoviću, nova sportska disciplina, a takmiče se Amerikanci i Zapadna Evropa. Screenshot / TennisTV Čini se da je za sada nerešeno. Šta mogu oni na Ju-Es openu, isto urade u Parizu, Madridu, Londonu, Torinu… »
Đoković oko 15 sati protiv De Minora u četvrtfinalu Mastersa u Monte Karlu

Đoković oko 15 sati protiv De Minora u četvrtfinalu Mastersa u Monte Karlu

Politika 12.04.2024
MONTE KARLO – Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas oko 15 sati igraće meč četvrtfinala Mastersa u Monte Karlu protiv Australijanca Aleksa de Minora. Duel Srbina i Australijanca biće treći međusobni, Đoković je slavio na Australijan openu… »
Provocirao Novaka, pa mu postavio novo nezgodno pitanje! Đoković imao spreman odgovor: "Ako ti neko radi nešto loše -…

Provocirao Novaka, pa mu postavio novo nezgodno pitanje! Đoković imao spreman odgovor: "Ako ti neko radi nešto loše -…

Kurir 12.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu pobedivši Lorenca Muzetija (7:5, 6:3), ali možda rezultat na kraju ne svedoči koliko je Italijan bio opasan. To se posebno odnosi na početak meča kada je Museti imao… »
Đoković: Ja ne tražim problem - kad vam neko radi loše, vi se branite

Đoković: Ja ne tražim problem - kad vam neko radi loše, vi se branite

B92 12.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković osvrnuo se na sukob sa publikom u Monte Karlu. tokom meča osmine finala protiv Lorenca Musetija (7:5, 6:3). "U takvim situacijama uvek pokušavam da energiju pretvorim u nešto pozitivno za mene. Ja ne tražim problem sa… »
"Novače, uradio si to milion puta..." Đoković morao da se pravda: Nisam ih ja prvi provocirao!

"Novače, uradio si to milion puta..." Đoković morao da se pravda: Nisam ih ja prvi provocirao!

Mondo 12.04.2024
Novak Đoković je objasnio šta se desilo sa njim i publikom u Monte Karlu. Novak Đoković je objasnio šta se desilo sa njim i publikom u Monte Karlu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu pobedivši Lorenca… »
A sada provokator! Novinar pecnuo Đokovića, pa mu Srbin začepio usta (video)

A sada provokator! Novinar pecnuo Đokovića, pa mu Srbin začepio usta (video)

Večernje novosti 12.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković igraće meč četvrtfinala mastersa u Monte Karlu protiv Australijanca Aleksa de Minora u petak sa početkom posle 15 časova. Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER Podsećanja radi, Nole je u osmini finala pobedio Lorenca Muzetija… »
FOTO Novak na originalan način odgovorio bahatoj publici: Nije mogao da ćuti

FOTO Novak na originalan način odgovorio bahatoj publici: Nije mogao da ćuti

Nova 12.04.2024
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, odlučio je da se oglasi nakon pobede nad Lorencom Musetijem u trećem kolu Monte Karla. Srpski teniser je odlučio da se oglasi kasno uveče i da odgovori publici koja mu je u jednom trenutku spremila lavinu… »
Kada i gde možete da gledate meč između Novaka Đokovića i Aleksa de Minora u četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu?

Kada i gde možete da gledate meč između Novaka Đokovića i Aleksa de Minora u četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu?

Danas 11.04.2024
Novak Đoković će u četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu igrati protiv Aleksa de Minora. Taj duel će biti odigran na Centralnom terenu i to kao treći po redu. Prvo će na teren izaći Stefanos Cicipas i Karen Hačanov, a njihov meč je zakazan za 11… »
Đoković: Još nisam na najboljem nivou, ali zadovoljan sam pobedom protiv Musetija

Đoković: Još nisam na najboljem nivou, ali zadovoljan sam pobedom protiv Musetija

Danas 11.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da još nije na najboljem nivou, ali da je zadovoljan pobedom protiv Italijana Lorenca Musetija i da se raduje novom izazovu na mastersu u Monte Karlu. „Mislim da nisam još na svom naboljem nivou, ali danas je… »

Vesti dana »