Povezane vesti

Maljković: Pogodila me Danilovićeva rečenica

Maljković: Pogodila me Danilovićeva rečenica

Sportski žurnal pre 13 dana
Selektorka otkrila razlog ostanka u KS Srbije. Njegovo: ne možeš da oduzmeš sebe novoj generaciji, prevagnulo. Selektorka Srbije Marina Maljković očekuje kvalitetne utakmice na Olimpijskim igrama u Parizu, trećim uzastopnim. Košarkašice Srbije su… »
Maljkovićeva: "Danilović je bio u pravu - ta rečenica me je iznervirala" VIDEO

Maljkovićeva: "Danilović je bio u pravu - ta rečenica me je iznervirala" VIDEO

B92 pre 13 dana
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković izjavila je da očekuje kvalitetne utakmice na Olimpijskim igrama u Parizu, ali je dodala da će njen tim ići korak po korak. Ovo će biti treći uzastopni nastup košarkašica… »
"Idemo korak po korak, očekuje nas veoma kvalitetan turnir u Parizu": Selektorka Maljković u susret Olimpijskim igrama

"Idemo korak po korak, očekuje nas veoma kvalitetan turnir u Parizu": Selektorka Maljković u susret Olimpijskim igrama

Večernje novosti pre 13 dana
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je da očekuje kvalitetne utakmice na Olimpijskim igrama u Parizu, ali je dodala da će njen tim ići korak po korak. Ovo će biti treći uzastopni nastup košarkašica Srbije… »
"Skupljale su se po aerodromima” Maljković: Očekujem kvalitetan turnir na OI, idemo korak po korak (video)

"Skupljale su se po aerodromima” Maljković: Očekujem kvalitetan turnir na OI, idemo korak po korak (video)

Dnevnik pre 13 dana
BEOGRAD: Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković izjavila je da očekuje kvalitetne utakmice na Olimpijskim igrama u Parizu, ali je dodala da će njen tim ići korak po korak. Ovo će biti treći uzastopni nastup… »

Vesti dana »