Povezane vesti

Milojević: Nadam se da ćemo opet biti dostojni derbija

Milojević: Nadam se da ćemo opet biti dostojni derbija

Politika pre 14 dana
Počinje plej-of, novo mini prvenstvo, sedam utakmica, 21 bod, otvaramo sa Partizanom, ali biće podjednako teške i ostale, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči 173. večitog derbija protiv Partizana. Zvezda sutra od 18 sati na… »
Partizanu se ne piše dobro: Bez najboljeg protiv Crvene zvezde u 173. večitom derbiju! (foto)

Partizanu se ne piše dobro: Bez najboljeg protiv Crvene zvezde u 173. večitom derbiju! (foto)

Hot sport pre 14 dana
Doneta je odluka – Jovanović pauzira Sutra će se na stadionu Rajko Mitić od 18 časova sastati ekipe Crvene zvezde i Partizana u okviru prvog kola plej-ofa Superlige Srbije. Crno-beli na stadion „Rajko Mitić“ dolaze sa sedam bodova minusa i bez… »
Počinje polufinalna serija prvenstva Srbije za vaterpolistkinje: Voša sa Palilulom

Počinje polufinalna serija prvenstva Srbije za vaterpolistkinje: Voša sa Palilulom

Dnevnik pre 14 dana
Vaterpolistkinje Vojvodine posle razigravanja od 1. do 4. mesta u Prvenstvau Srbije osvojile su drugo mesto i u polufinalu će igrati sa Palilulom, koja je trećeplasirani tim. Drugi par čine prvoplasirana Crvena zvezda i četvrtoplasirani Taš (nedelja… »
Borac poveo protiv Spartaka u razigravanju za polufinale Superlige

Borac poveo protiv Spartaka u razigravanju za polufinale Superlige

Sportski žurnal pre 13 dana
Borac su do pobede predvodili Uroš Čarapić sa 22 i Nikola Manojlović sa 17 poena. Košarkaši Borca pobedili su na svom terenu u Čačku ekipu Spartaka sa 95:92 (29:26, 26:17, 22:22, 18:27), u prvom meču razigravanja za plasman u polufinale Superlige… »
Borac bolji od Spartaka, uzalud 41 poen Cvetkovića

Borac bolji od Spartaka, uzalud 41 poen Cvetkovića

Sport klub pre 13 dana
Prvi meč osmine finala plej-ofa Super lige u okviru Košarkaške Lige Srbije pripao je Čačanima: Borac - Spartak 95:92 (1:0). Drugi par razigravanja, FMP - Vojvodina, prvi susret igraju u subotu od 18.00 časova. Serija se igra do dve pobede jednog… »
Ovo je sastav partizana kojim ruši zvezdu: Duljaj na "Marakani" bez trojice najvažnijih!

Ovo je sastav partizana kojim ruši zvezdu: Duljaj na "Marakani" bez trojice najvažnijih!

Mondo pre 13 dana
Ko će igrati za Partizan u 173. "večitom" derbiju? Igor Duljaj ima glavobolju pred meč sa Zvezdom. Ko će igrati za Partizan u 173. "večitom" derbiju? Igor Duljaj ima glavobolju pred meč sa Zvezdom. Partizan u 173. "večitom" derbiju zna samo jednu… »
Borac propisno namučen: Čačani slavili u prvoj utakmici plej-ofa Superlige, bivši košarkaš Partizana brojao skoro do…

Borac propisno namučen: Čačani slavili u prvoj utakmici plej-ofa Superlige, bivši košarkaš Partizana brojao skoro do…

Večernje novosti pre 13 dana
Košarkaši Spartaka namučili su Borac iz Čačka, te su izgubili na gostujućem terenu 95:92 u okviru prve utakmice plej-ofa Superlige Srbije. Foto: N.Paraušić Čarapić je postigao u Borcu najviše poena, čak 22, a pored toga je uhvatio pet skokova… »
Nepoštovanje srpske košarke u Čačku? Cvetković ubacio 41 poen!

Nepoštovanje srpske košarke u Čačku? Cvetković ubacio 41 poen!

Sportske.net pre 13 dana
Košarkaši čačanskog Borca savladali su Spartak iz Subotice u prvoj utakmici plej-ofa AdmiralBet KLS rezultatom 95:92. Borac je napravio, može se reći, iznenađenje, imajući u vidu kvalitet koji poseduje Vladimir Jovanović sa svojim timom sa severa… »
Ovo je sastav zvezde za derbi i titulu: Milojević na Partizan šalje najbolje što ima!

Ovo je sastav zvezde za derbi i titulu: Milojević na Partizan šalje najbolje što ima!

Mondo pre 13 dana
Ko bi mogao da igra za Crvenu zvezdu u 173. "večitom" derbiju protiv Partizana? Ovako stoje stvari pred meč sezone u srpskom fudbalu. Ko bi mogao da igra za Crvenu zvezdu u 173. "večitom" derbiju protiv Partizana? Ovako stoje stvari pred meč sezone u… »
Bez golova na poslednja dva plej-of derbija

Bez golova na poslednja dva plej-of derbija

Sportski žurnal pre 13 dana
Sutrašnja utakmica na Marakani biće sedma naših najvećih klubova u plej-ofu, Zvezda za nijansu ima bolji skor. Sadašnji sistem takmičenja u domaćem prvenstvu ustanovljen je prvi put u sezoni 2015/16. Sa prekidom u sezonama 2019/20. i 2020/21… »
„Kad neko osvoji titulu a nije pobedio Partizan, ispadne da su crno-beli bolji, a to nema nikakve veze”

„Kad neko osvoji titulu a nije pobedio Partizan, ispadne da su crno-beli bolji, a to nema nikakve veze”

Sportski žurnal pre 13 dana
Vladan Milojević istakao je da njegov tim nema opterećnje pred 173. večiti derbi. Fudbaleri Zvezde igraju u subotu od 18 časova na svom terenu protiv Partizana, utakmicu 31. kola Super lige Srbije, odnosno prvog kola plej-ofa. Ekipa Vladana… »
Milojević: Pobeda u derbiju neće odlučiti šampiona Superlige

Milojević: Pobeda u derbiju neće odlučiti šampiona Superlige

Danas pre 13 dana
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da predstojeći 173. „večiti“ derbi neće odlučiti ko će biti šampion Super lige i da svoju ekipu ne naziva favoritom u utakmici protiv Partizana. „Večiti derbi, to je ono što… »
Zvezdinih 11 za derbi - Milojević ide na sigurno!

Zvezdinih 11 za derbi - Milojević ide na sigurno!

Sportske.net pre 13 dana
Fudbaleri Crvene zvezde u subotu od 18 časova dočekuju Partizan na "Markani" u 173. "večitom" derbiju u okviru prvog kola plej-ofa Super lige Srbije. Crveno-beli u ovaj duel ulaze sa sedam bodova prednosti u odnosu na najvećeg rivala i pobedom bi… »
Milojević pred derbi: Evo šta je rekao o izostanku Duljaja! (video)

Milojević pred derbi: Evo šta je rekao o izostanku Duljaja! (video)

Hot sport pre 13 dana
Derbi je uvek posebna utakmica. Sutra će se na stadionu Rajko Mitić od 18 časova sastati ekipe Crvene zvezde i Partizana. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević danas se na pres konferenciji obratio prisutnim novinarima. Nema važnije utakmcie od one… »
Partizan potpuno potcenjen: Crvena zvezda je apsolutni favorit na 173. večitom derbiju!

Partizan potpuno potcenjen: Crvena zvezda je apsolutni favorit na 173. večitom derbiju!

Hot sport pre 13 dana
Barem tako bukmejkeri kažu… U subotu od 18 časova očekuje nas 173. večiti derbi i prvi od dva duela Crvene zvezde i Partizana u samo pet dana. Crveno-beli u ovaj meč ulaze sa prvog mesta i sedam bodova plusa u odnosu na najvećeg rivala. Jasno je… »
Milojević: Partizan je veliki klub

Milojević: Partizan je veliki klub

Sportski žurnal pre 13 dana
“Prva sledeća najvažnija, nadam se da ćemo opet biti dostojni derbija”. - Počinje plej-of, novo mini prvenstvo, sedam utakmica, 21 bod, otvaramo sa Partizanom, ali biće podjednako teške i ostale - rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan… »
Da li je vreme da se sruši tradicija? Evo kakav je rezultat bio u poslednja dva duela večitih u plej-ofu Superlige

Da li je vreme da se sruši tradicija? Evo kakav je rezultat bio u poslednja dva duela večitih u plej-ofu Superlige

Večernje novosti pre 13 dana
CRVENA zvezda i Partizan odmeriće snage 173. put u istoriji, a to će biti duel prvog kola plej-ofa. Ima jedna zanimljivost kada su večiti rivali u pitanju, kad je reč o doigravanju. FOTO: M. Vukadinović Naime, prethodna dva okršaja u plej-ofu… »
Milojević ima poverenje u sudije: „Ružno je kada se o njima priča iz nedelje u nedelju!“ (video)

Milojević ima poverenje u sudije: „Ružno je kada se o njima priča iz nedelje u nedelju!“ (video)

Hot sport pre 13 dana
Milojević ističe da ne bi trebala da im se pridodaje tolika pažnja Sutra će se na stadionu Rajko Mitić od 18 časova sastati ekipe Crvene zvezde i Partizana. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević danas se na pres konferenciji obratio prisutnim… »
Vladan Milojević: Nikad nisam rekao da smo favoriti, verujem FSS i sudijama

Vladan Milojević: Nikad nisam rekao da smo favoriti, verujem FSS i sudijama

Euronews pre 13 dana
Crvena zvezda ulazi u 173. "večiti derbi" sa plus sedam bodova, međutim u Ljutice Bodana nemaju nameru da kalkulišu protiv najvećeg rivala, jer, ipak je ovo utakmica prestiža, tradicije. Nema sumnje da će i sutra na terenu i tribinama biti istinska… »
Partizan u večitom derbiju bez duljaja na klupi: Saldanja u protokolu

Partizan u večitom derbiju bez duljaja na klupi: Saldanja u protokolu

Dnevnik pre 13 dana
Partizanovi motivi u večitom derbiju zasnovani su na činjenici da ih samo pobeda ostavlja u trci za titulu. Sopstveni optimizam trener Igor Duljaj i igrači crno-belih zasnivaju na nepobedivosti u susretima sa večitim rivalom u ovoj sezoni. – Svaki… »
Milojević: "Veliko poštovanje Partizanu, pobeda ne znači titulu!"

Milojević: "Veliko poštovanje Partizanu, pobeda ne znači titulu!"

Sportske.net pre 13 dana
U subotu od 18 časova igra se 173. "večiti derbi", a obratio se i Vladan Milojević, šef struke Crvene zvezde. "Iskren da budem, rekao sam i igračima da ulazimo u fazu jednog mini prvenstva, 21 bod je u opticaju i mislim da igraju najbolje ekipe. Nema… »
Kapiten Partizana Svetozar Marković pred duel sa najvećim rivalom: Da nastavimo niz bez poraza od Zvezde

Kapiten Partizana Svetozar Marković pred duel sa najvećim rivalom: Da nastavimo niz bez poraza od Zvezde

Večernje novosti pre 13 dana
KAPITEN Partizana Svetozar Marković veruje u dobro izdanje njegovog tima na sutrašnjem 173. večitom derbiju. FOTO: FK Partizan - Na nama je da se maksimalno pripremimo. Imamo još jedan trening, moramo biti fokusirani. Vreme je da nastavimo niz gde… »
Milojević pred derbi: Stvorila se slika da kad neko uzme titulu, a ne pobedi derbi, nije bolji

Milojević pred derbi: Stvorila se slika da kad neko uzme titulu, a ne pobedi derbi, nije bolji

Večernje novosti pre 13 dana
CRVENA zvezda i Partizan će 173. put odmeriti snage. To će biti duel prvog kola plej-ofa Superlige Srbije, a očekivanja od večitog derbija izneo je trener crveno-belih Vladan Milojević. FOTO: FK Crvena zvezda Strateg šampiona naše zemlje smatra da… »
Duljaj: Mi smo komšije i prijatelji, moramo da čuvamo derbi

Duljaj: Mi smo komšije i prijatelji, moramo da čuvamo derbi

Politika pre 13 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas pred meč sa Crvenom zvezdom da pre svega želi da 173. „večiti derbi” protekne u sjajnoj atmosferi i bez incidenata. „Pre svega bih želeo da poželim sinu Dejana Stankovića da što pre… »
Marković: Da nastavimo niz bez poraza od Crvene zvezde

Marković: Da nastavimo niz bez poraza od Crvene zvezde

Politika pre 13 dana
Kapiten fudbalera Partizana Svetozar Marković rekao je pred 173. „večiti derbi” da će obe ekipe imati veliki motiv da pobede, i istakao da njegova ekipa želi da nastavi niz bez poraza od Crvene zvezde ove sezone. Utakmica prvog kola plej-ofa igra… »
Duljaj: Mi smo komšije i prijatelji, moramo da čuvamo derbi

Duljaj: Mi smo komšije i prijatelji, moramo da čuvamo derbi

Sportski žurnal pre 13 dana
Poželeo sinu Dejana Stankovića da što pre ozdravi. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas pred meč sa Crvenom zvezdom da pre svega želi da 173. "večiti derbi" protekne u sjajnoj atmosferi i bez incidenata. - Pre svega bih želeo da… »
Marković: Biće sutra drugačije nego u martu

Marković: Biće sutra drugačije nego u martu

Sportski žurnal pre 13 dana
Štoper Partizana veruje u pobedu nad Crvenom zvezdom. Kapiten Partizana Svetozar Marković pred 173. večiti derbi je istakao da će obe ekipe imati veliki motiv da pobede i da želi da nastavi ovosezonski niz bez poraza od Crvene zvezde. Utakmica prvog… »
"Želim da kažem šta mi je na srcu": Igor Duljaj emotivno govorio o sinu Dejana Stankovića

"Želim da kažem šta mi je na srcu": Igor Duljaj emotivno govorio o sinu Dejana Stankovića

Večernje novosti pre 13 dana
Održao je trener Partizana Igor Duljaj konferenciju za medije pred 173. večiti derbi protiv Crvene zvezde, ali osim o utakmici sa crveno-belima, govorio je i o nekim "vanfudbalskim" stvarima. FOTO: FK Crvena zvezda Tačnije, o svom nekadašnjem… »
Partizan se oglasio o povređenim igračima: Evo kakvo je stanje sa Jovanovićem i Saldanjom

Partizan se oglasio o povređenim igračima: Evo kakvo je stanje sa Jovanovićem i Saldanjom

Večernje novosti pre 13 dana
NAVIJAČE Partizana se nadaju da će na utakmici protiv Crvene zvezde među stativama stajati Aleksandar Jovanović, a da će napad predvoditi Mateus Saldanja. O tome da će njih dvojica biti spremni za večiti derbi govorio je trener crno-belih Igor… »
Duljaj: Nije prijatno što neću voditi derbi, verujem u ekipu

Duljaj: Nije prijatno što neću voditi derbi, verujem u ekipu

Danas pre 13 dana
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da mu nije prijatno što neće voditi ekipu u predstojećem „večitom“ derbiju protiv Crvene zvezde, ali da veruje u svoje igrače. „Nije baš prijatna situacija, nije fudbalska, ne znam da li se… »
„Moram da kažem šta mi je na srcu“: Duljaj emotivno govorio o sinu Dejana Stankovića

„Moram da kažem šta mi je na srcu“: Duljaj emotivno govorio o sinu Dejana Stankovića

Nova pre 13 dana
Igor Duljaj, trener Partizana, pre fudbala, pre igre, stavio je akcenat na ono mnogo bitnije. Najpre je želeo da pošalje poruku Dejanu Stankoviću koji je sa sinom u Milanu u bolnici. Pred 173. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana (subota… »
Utučeni Duljaj poslao dirljivu poruku Dejanu Stankoviću

Utučeni Duljaj poslao dirljivu poruku Dejanu Stankoviću

Sport klub pre 13 dana
Pred fudbalerima Partizana je utakmica sezone, ali gostovanje Crvenoj zvezdi nije bila najvažnija stvar za Igora Duljaja danas. On je izlaganje na konferenciji za medije pred 173. „večiti derbi“ počeo porukom podrške kolegi i nekadašnjem… »
Duljaj o povredi Jovanovića: Mislio sam da nije toliko ozbiljno

Duljaj o povredi Jovanovića: Mislio sam da nije toliko ozbiljno

B92 pre 13 dana
Igor Duljaj je na konferenciji za medije otkrio stanje oko povrede golmana crno-belih Aleksandra Jovanovića. "Mislio sam da nije toliko ozbiljno. Ima malu ruputuru koja mu ne daje potpunu slobodu. Ima bolove u kolenu, on je trenirao punim intenzitetom, u… »
Marković: Ispravićemo greške za nastavak dobrog derbi niza

Marković: Ispravićemo greške za nastavak dobrog derbi niza

Sport klub pre 13 dana
Mnogo derbija u nogama ima do sada Svetozar Marković, a ekipu će ponovo predvoditi sa kapitenskom trakom na ruci. Važnost prvenstvenog meča sa Crvenom zvezdom ne mora posebno da se ističe, sa time se usaglasio i Marković: “Derbi kao derbi. To je… »
Duljaj o derbiju u kome neće biti akter: Ko ima moj broj molim ga da me ne zove tokom utakmice, igrači će znati šta treba…

Duljaj o derbiju u kome neće biti akter: Ko ima moj broj molim ga da me ne zove tokom utakmice, igrači će znati šta treba…

Večernje novosti pre 13 dana
FUDBALERI Crvene zvezde i Partizana odmeriće snage u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije. Ovaj duel je pomalo specifičan zbog toga što trener crno-belih Igor Duljaj neće moći da vodi ekipu. FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ On je protiv Čukaričkog… »
Duljaj najavio Brazilca, telefonsku komunikaciju i želju da se ne osramoti derbi!

Duljaj najavio Brazilca, telefonsku komunikaciju i želju da se ne osramoti derbi!

Sportske.net pre 13 dana
Ukupno 173. večiti derbi je na programu u subotu, a na konferenciji za novinare ispred FK Partizan pojavili su se šef struke Igor Duljaj i kapiten Svetozar Marković. "Moram da kažem jednu stvar koja mi je na srcu. Partizan mi je omogućio da upoznam… »
Partizanu se pred derbi vraća najbolji igrač, a evo da li će Jovanović igrati: Igor Duljaj potpuno iskren pred naredni…

Partizanu se pred derbi vraća najbolji igrač, a evo da li će Jovanović igrati: Igor Duljaj potpuno iskren pred naredni…

Hot sport pre 13 dana
U subotu Crvena zvezda na svom terenu dočekuje ekipu Partizana u okviru ‘večitog derbija’. Najpre o Dejanu Stankoviću i njegovom sinu. – Pre nego što odgovorim na pitanje moram da kažem jednu stvar koja mi je na srcu, sport mi je omogućio da… »
Duljaj: Sudija Ilić nije pokazao poštovanje prema Partizanu

Duljaj: Sudija Ilić nije pokazao poštovanje prema Partizanu

Sport klub pre 13 dana
Prvo kolo plej-ofa Super lige i odlučujuća utakmica. Crvena zvezda će igrati za potvrdu titule, dok Partizan traži puteljak nade da može da izvede veliki preokret na tabeli. Trener crno-belih, Igor Duljaj, neće biti na kormilu svoje ekipe uz aut… »
Partizanov kapiten: "Biće drugačija utakmica"

Partizanov kapiten: "Biće drugačija utakmica"

Sportske.net pre 13 dana
Pored Igora Duljaja, na konferenciji za medije pred 173. večiti derbi prisustvovao je i Svetozar Marković, kapiten Partizana. On je rekao da ekipa mora ostati fokusirana do samog kraja ako misli da zabeleži dobar rezultat. "Na nama je da se maksimalno… »
Večiti derbi ne menja sudiju

Večiti derbi ne menja sudiju

Danas pre 14 dana
Večiti fudbalski derbi Crvene zvezde i Partizana, njihov 173, sudar za bodove u državnom prvenstvu, sudiće isti sudija koji je delio pravdu i u 172. S pištaljkom u ruci ponovo će biti Pavle Ilić (34) iz Kragujevca, a i u subotu (18 časova) igraće… »

Vesti dana »