Povezane vesti

Teja dora veruje u uspeh u malmeu: Sviđa mi se što me porede sa Lorin (foto/video)

Teja dora veruje u uspeh u malmeu: Sviđa mi se što me porede sa Lorin (foto/video)

Večernje novosti pre 11 dana
ISPRAĆAJ za Teja Doru upriličen je u zgradi RTS-a, a tik pred odlazak mlada zvezda je poručila da nema tremu. Foto: ATA images Srbija je danas ispratila svoju predstavnicu na pesmu Evrovizije koja se ove godine održava u Malemeu u Švedskoj. Foto: ATA… »
Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na haljini i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na haljini i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

BBC News pre 11 dana
Teodora Pavlovska ili Teja Dora, srpska predstavnica na Pesmi Evrovizije, ispraćena je u Malme. Nastupiće u prvom polufinalu, u utorak, 7. maja. Gomila dece, cveće ramonda, srpska i švedska zastava na ispraćaju pevačice Teodore Pavlovske na Pesmu… »
Predstavnica Srbije ispraćena na takmičenje za najbolju pesmu Evrope

Predstavnica Srbije ispraćena na takmičenje za najbolju pesmu Evrope

N1 Info pre 11 dana
Radio-televizija Srbije je svečano ispratila predstavnicu Srbije Teja Doru na takmičenje za najbolju pesmu Evrope. Evrosong se ove godine održava u Malmeu od 7. do 11. maja, a Teja Dora pesmom „Ramonda“ nastupa u prvom polufinalu, navodi RTS. Teja… »
Svečani ispraćaj Teya Dore u Malme: Broj 11 ima važnu simboliku za takmičenje FOTO

Svečani ispraćaj Teya Dore u Malme: Broj 11 ima važnu simboliku za takmičenje FOTO

Nova pre 11 dana
Učesnici Pesme za Evroviziju okupili su se danas u 13 sati u zgradi RTS, kako bi ispratili srpsku predstavnicu Teya Doru i poželeli joj sreću pred put u Švedsku. Teya Dora se pojavila na događaju sa ambasadorkom Švedske u Beogradu, Anikom Ben David… »
Teja Dora otputovala u Malme: Srpska evrovizijska predstavnica ispraćena za Švedsku (foto/video)

Teja Dora otputovala u Malme: Srpska evrovizijska predstavnica ispraćena za Švedsku (foto/video)

Večernje novosti pre 11 dana
NAŠA predstavnica Teja Dora je na Radio-televiziji Srbije svečano ispraćena na takmičenje za najbolju pesmu Evrope koje se ove godine održava u Malmeu od 7. do 11. maja. Foto: ATA images Teja Dori je u holu RTS-a, gde je upriličen svečani ispraćaj… »
Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na reveru i poruka Teja Dore „bićete ponosni“

Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na reveru i poruka Teja Dore „bićete ponosni“

Danas pre 11 dana
Gomila dece, cveće ramonda, srpska i švedska zastava na ispraćaju pevačice Teodore Pavlovske na Pesmu Evrovizije u Malmeu. „Srećna sam, lep je osećaj, mislim da reč sreća sve opisuje. „Uzbuđena sam i velika je čast i odgovornost“, rekla je… »
"Treba da verujem u pobedu": Teya Dora pred odlazak na Evroviziju: "Menjam nastup"

"Treba da verujem u pobedu": Teya Dora pred odlazak na Evroviziju: "Menjam nastup"

Blic pre 11 dana
Danas je na RTS-u organizovan ispraćaj Teya Dore, koja će ove godine Srbiju predstavljati na Evroviziji u Malmeu sa pesmom "Ramonda". Teya Dora otkrila je da će nastup na velikoj sceni biti nešto drugačiji. - Nisam se još spakovala, samo su tri… »
Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na reveru i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na reveru i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

Radio 021 pre 11 dana
Teodora Pavlovska ili Teja Dora, srpska predstavnica na Pesmi Evrovizije, ispraćena je u Malme. Nastupiće u prvom polufinalu, u utorak, 7. maja. BBC Gomila dece, cveće ramonda, srpska i švedska zastava na ispraćaju pevačice Teodore Pavlovske na… »
Dragana Kosjerina sva u belom! Zablistala na ispraćaju Teya Dore, a cvet na reveru oduševio

Dragana Kosjerina sva u belom! Zablistala na ispraćaju Teya Dore, a cvet na reveru oduševio

Mondo pre 11 dana
Dragana Kosjerina oborila je sve s nogu na ispraćaju Teya Dore na Evroviziju u Malme. Dragana Kosjerina oborila je sve s nogu na ispraćaju Teya Dore na Evroviziju u Malme. Ispraćaj Teya Dore u Švedsku, tačnije Malme, gde će sa pesmom " Ramonda"… »
Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na haljini i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

Srbija i Pesma Evrovizije 2024: Ramonda na haljini i poruka Teja Dore „bićete ponosni"

Južne vesti pre 11 dana
ANDREJ CUKIC/EPA-EFE/REX/Shutterstock Gomila dece, cveće ramonda, srpska i švedska zastava na ispraćaju pevačice Teodore Pavlovske na Pesmu Evrovizije u Malmeu. „Srećna sam, lep je osećaj, mislim da reč sreća sve opisuje. „Uzbuđena sam i… »

Vesti dana »