Povezane vesti

VIDEO: Kamion se zapalio na autoputu ka Novom Sadu

VIDEO: Kamion se zapalio na autoputu ka Novom Sadu

Radio 021 pre 12 dana
Na autu - putu ka Novom Sadu zapalio se kamion u toku vožnje. Nezgoda se dogodila oko 8.10 jutros posle koviljske petlje. Srećom, niko nije povređen. Pogledajte snimak koji nam je poslao čitalac. View this post on Instagram A post shared by Radio 021… »
Zapalio se kamion na auto-putu ka novom sadu: Bukti vatra, crni dim kulja na sve strane (video)

Zapalio se kamion na auto-putu ka novom sadu: Bukti vatra, crni dim kulja na sve strane (video)

Kurir pre 11 dana
Na auto-putu za Novi Sad, kod Šajkaša, jutros se zapalio jedan kamion. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na Instagram stranici 192_rs, vatra "guta" kamion, a crni dim se širi. View this post on Instagram A post shared by 192.RS (@192_rs) Ostala… »
Buktinja na auto-putu za Novi Sad: Zapalio se kamion kod Šajkaša

Buktinja na auto-putu za Novi Sad: Zapalio se kamion kod Šajkaša

Mondo pre 11 dana
Vatra "guta" kamion na auto-putu za Novi Sad, a crni dim se širi. Vatra "guta" kamion na auto-putu za Novi Sad, a crni dim se širi. Na auto-putu za Novi Sad, kod Šajkaša, jutros se zapalio jedan kamion. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na… »
Zapalio se kamion u toku vožnje na auto-putu (VIDEO)

Zapalio se kamion u toku vožnje na auto-putu (VIDEO)

Novi magazin pre 11 dana
Na autio - putu ka Novom Sadu zapalio se kamion u toku vožnje. Kako je za N1 rečeno u MUP-u, nezgoda se dogodila oko 8.10 jutros posle koviljske petlje. Povređenih nema. A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_)… »
Dim kulja na sve strane: Na sred puta gori kamion VIDEO

Dim kulja na sve strane: Na sred puta gori kamion VIDEO

B92 pre 12 dana
Kamion se zapalio ovog jutra na auto-putu za Novi Sad, a nije poznato ima li povređenih. Kako se na snimku objavljenom na Instagram stranici "moj_beo_grad" može videti, vatra je "progutala" vozilo, a crni gusti dim širio se kolovozom. Za sad nije… »
Ponovo goreo kamion na auto-putu

Ponovo goreo kamion na auto-putu

Moj Novi Sad pre 12 dana
Na autio-putu ka Novom Sadu zapalio se kamion u toku vožnje. Kako je za N1 rečeno u MUP-u, nezgoda se dogodila oko 8.10 jutros posle koviljske petlje. Povređenih nema. Na snimcima sa društvenih mreža vidi se da je plamen zahvatio celu kabinu kamiona… »
(VIDEO) Zapalio se kamion u toku vožnje na auto-putu

(VIDEO) Zapalio se kamion u toku vožnje na auto-putu

N1 Info pre 12 dana
Na autio - putu ka Novom Sadu zapalio se kamion u toku vožnje. Kako je za N1 rečeno u MUP-u, nezgoda se dogodila oko 8.10 jutros posle koviljske petlje. Povređenih nema. A post shared by MOJ – BEOGRAD (@moj_beo_grad_)… »
Drama na autoputu za Novi Sad: Gori kamion nasred puta, crni dim kulja na sve strane (video)

Drama na autoputu za Novi Sad: Gori kamion nasred puta, crni dim kulja na sve strane (video)

Blic pre 12 dana
Kamion se zapalio ovog jutra na auto-putu za Novi Sad, a nije poznato ima li povređenih. Kako se na snimku objavljenom na Instagram stranici "moj_beo_grad" može videti, vatra je je "progutala" vozilo, a crni gust dim širio se kolovozom. Za sad nije… »
(Video) Drama na autoputu za Novi Sad Gori kamion nasred puta, crni dim kulja na sve strane

(Video) Drama na autoputu za Novi Sad Gori kamion nasred puta, crni dim kulja na sve strane

Dnevnik pre 12 dana
Kamion se zapalio ovog jutra na auto-putu za Novi Sad, a nije poznato ima li povređenih. Kako se na snimku objavljenom na Instagram stranici "moj_beo_grad" može videti, vatra je je "progutala" vozilo, a crni gust dim širio se kolovozom. Za sad nije… »
Požar nasred auto-puta ka Novom Sadu: Iz vozila kulja vatra, dim svuda okolo

Požar nasred auto-puta ka Novom Sadu: Iz vozila kulja vatra, dim svuda okolo

Telegraf pre 12 dana
Za sad nije poznato kako je došlo do požara. Kamion se zapalio ovog jutra na auto-putu za Novi Sad, piše Moj_Beograd. kako se snimku može videti, vatra je "gutala vozilo", a crni gust dim širio se kolovozom. Za sad nije poznato kako je došlo do… »
Gori kamion na: Auto-putu Novi Sad-Beograd Bukti veliki plamen, vatra "progutala" prikolicu (video)

Gori kamion na: Auto-putu Novi Sad-Beograd Bukti veliki plamen, vatra "progutala" prikolicu (video)

Blic pre 12 dana
Incident u saobraćaju dogodio se večeras na auto-putu Beograd - Novi Sad, kada se jedan kamion zapalio! Kako se vidi na snimku objavljenom na instagram profilu "192_rs", vatra kulja iz prikolice kamiona koji je zaustavljen u zaustavnoj traci pored puta… »

Vesti dana »