Povezane vesti

Saobraćajna nezgoda kod "laste": Automobil sa parkinga sleteo u potok pored auto-puta (video)

Saobraćajna nezgoda kod "laste": Automobil sa parkinga sleteo u potok pored auto-puta (video)

Blic pre 21 dana
Saobraćajna nesreća dogodila se danas kod autobuskog Pogona Kosmaj, u zoni petlje "Lasta", kada je jedan automobil sleteo sa parkinga u potok. Kako se vidi na snimku objavljenom na društvenim mrežama, automobil marke "fiat", iz za sada nepoznatog… »
Sa parkinga pa u potok: Automobil se survao u "provaliju" kod Laste

Sa parkinga pa u potok: Automobil se survao u "provaliju" kod Laste

Telegraf pre 21 dana
Nemamo informacije da li je neko povređen u nezgodi. Automobil se survao u potok kod autobuskog Pogona Kosmaj, u zoni petlje "Lasta", nedaleko od auto-puta. Instagram stranica "Moj Beograd" objavila je snimak na kom se vidi automobil u potoku. Nije bilo… »
"E, ovo je parkiranje sa STILOM" Automobil sleteo u potok kod Kosmaja, mreže gore od urnebesnih komentara: Ožedneo, šta…

"E, ovo je parkiranje sa STILOM" Automobil sleteo u potok kod Kosmaja, mreže gore od urnebesnih komentara: Ožedneo, šta…

Kurir pre 21 dana
Automobil je sleteo u potok kod Pogona Kosmaj preko puta Laste, prenosi Instagram stranica "moj_beo_grad_", koja je objavila video snimak. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Kako je do incidenta došlo još uvek… »
Kad nema mesta na parkingu, ima u potoku: Snimak iz Beograda usijao mreže, komentari se samo nižu (VIDEO)

Kad nema mesta na parkingu, ima u potoku: Snimak iz Beograda usijao mreže, komentari se samo nižu (VIDEO)

Večernje novosti pre 21 dana
AUTOMOBIL je sleteo u potok kod Pogona Kosmaj preko puta Laste, prenosi Instagram stranica "moj_beo_grad_", koja je objavila video snimak. Foto: Printskrin/Instagram Kako je do incidenta došlo još uvek nije ustanovljeno. Ne zna se ima li povređenih… »
"Parkirao ga je sa stilom": Automobil sleteo u potok, a onda je isplivao snimak i društvene mreže su se baš usijale

"Parkirao ga je sa stilom": Automobil sleteo u potok, a onda je isplivao snimak i društvene mreže su se baš usijale

Blic pre 21 dana
- Automobil sleteo u potok kod Pogona Kosmaj preko puta Laste - navodi se u opisu vide koji je objavljen na stranici "moj_beo_grad_". Naime na parkingu kod Pogona Kosmajac je snimljen automobil koji je nekako završio u potoku. Na početku snimka ništa… »

Vesti dana »