Povezane vesti

Ubedljivo vođstvo Španije

Ubedljivo vođstvo Španije

Politika 06.02.2016
FED kup teniserki: Ivanu Jorović pobedila Garbine Muguruza sa 2:0 (6:3 i 6:1), a Jelenu Janković savladala Karla Suarez Navaro 2:0 (6:4, 6:2). Kraljevo – Ženska teniska reprezentacija Srbije izgubila je juče oba meča u prvom susretu B grupe Fed… »
Jankovićeva Razočarana: Trudila sam se, ali nisam dorasla zadatku

Jankovićeva Razočarana: Trudila sam se, ali nisam dorasla zadatku

Hot sport 06.02.2016
Španija se nalazi blizu plasmana u narednu rundu, pošto posle prvog dana ima prednost od 2:0. – Prvi set je bio ključan, pogotovo 10. gem. Šta je tu je, nisam bila na nivou. Trudila sam se, ali kako je meč odmicao bila sam lošija. Dozvolila sam… »
Jorović: Zadovoljna sam, Muguruza je iskusnija

Jorović: Zadovoljna sam, Muguruza je iskusnija

Novi magazin 06.02.2016
Mlada srpska teniserka Ivana Jorović izjavila je danas da je zadovoljna kako je odigrala protiv znatno iskusnije Garbinje Muguruze iz Španije, nakon što je poražena u Kraljevu sa 6:3, 6:1. Selektor srpskog tima Tatjana Ječmenica odlučila je umesto… »
Jankovićeva: Razočarana sam!

Jankovićeva: Razočarana sam!

Vesti online 06.02.2016
Srpska teniserka Jelena Janković rekla je nakon poraza od Karle Suarez Navaro u Fed kupu da je veoma razočarana svojom igrom. Španija se nalazi blizu plasmana u narednu rundu, pošto posle prvog dana ima prednost od 2:0. - Prvi set je bio ključan… »
Suarez Navaro o pobedi nad Jankovićevom: Čudna odluka sudije, ali išla mi je u korist

Suarez Navaro o pobedi nad Jankovićevom: Čudna odluka sudije, ali išla mi je u korist

Sportal blic 06.02.2016
Iako je u Kraljevu Karla Suarez Navaro u dva navrata prekidala treninge i žalila se na bolove u nogama, protiv Jelene Janković je odigrala odličnu partiju i svoj tim dovela na prag pobede nad Srbijom u prvom kolu Druge Svetske grupe Fed kupa. Foto: TSS… »
Jelena Janković: Kriva sam, ali naš sudija je praktično poklonio set Navaro

Jelena Janković: Kriva sam, ali naš sudija je praktično poklonio set Navaro

Sportal blic 06.02.2016
Jelena Janković je bila vidno razočarana posle meča protiv Karle Suarez Navaro koji je izgubila sa 6:4, 6:2. Taj meč bio je naša šansa da se unese u neizvesnost u duel i da drugog dana pokušamo da pobedimo Špankinje, koje su u ovaj duel ušle kao… »
Srbija gubi od Španije sa 0:2 u Fed kupu

Srbija gubi od Španije sa 0:2 u Fed kupu

Beta 06.02.2016
Teniska reprezentacija Srbije gubi od Španije sa 0:2, u prvom kolu Svetske grupe B Fed kupa pošto je danas u Kraljevu Jelena Janković izgubila od osme teniserke sveta Karle Suares Navaro u dva seta, 4:6, 2:6. Teniserke u prvom setu nisu dobro igrale u… »
Jelena: Zar su morali “fut-fol” da dosude naše sudije; Navaro: Čudna odluka

Jelena: Zar su morali “fut-fol” da dosude naše sudije; Navaro: Čudna odluka

Večernje novosti 06.02.2016
Nije bi bilo jasno da tako nešto urade u ključnom momentu. Ne opravdava poraz, ali... – priča Jankovićeva. Delikatna odluka na vašem terenu – iskrena je Navarova. Nije krila razočaranje Jelena Janković posle poraza od Karle Suarez Navaro kojim… »
Utučena: Jankovićeva: Razočarana sam, morala sam da pobedim

Utučena: Jankovićeva: Razočarana sam, morala sam da pobedim

Sportal blic 06.02.2016
Naša teniserka Jelena Janković izgubila je u drugom meču Fed kupa od Karle Suarez Navaro sa 2:0 (6:4, 6:2) i tako svela šanse za plasman naše teniske reprezentacije u narednu rundu takmičenja, na minimum. Jelena je istakla, nakon meča, da nije bila… »
Fed kup: Navaro dobila Jelenu za 2:0, Španija blizu pobede

Fed kup: Navaro dobila Jelenu za 2:0, Španija blizu pobede

Dnevnik 06.02.2016
Ženska teniska reprezentacija Španije posle prvog dana vodi sa 2:0 protiv Srbije u Kraljevu u duelu prvog kola Svetske B grupe Fed kupa. Španiji je drugi poen donela Karla Suarez Navaro pobedom nad Jelenom Janković sa 6:4, 6:2. Prema najavama, sutra… »
FED KUP: Poražena i Jelena, težak zadatak za Srbiju

FED KUP: Poražena i Jelena, težak zadatak za Srbiju

Hot sport 06.02.2016
Posle Ivane Jorović koja je poražena od Garbine Muguruze i Jelena Janković je prošla isto pošto je poražena od Karle Suarez Navaro sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2, posle 83 minuta igre. U prvom setu je viđeno dosta preokreta, a na kraju se bolje… »
Jankovićeva izgubila od Navarove: Pred Srbijom (ne)moguća misija

Jankovićeva izgubila od Navarove: Pred Srbijom (ne)moguća misija

Večernje novosti 06.02.2016
Posle prvog dana u Kraljevu Španija vodi sa 2:0 i biće veoma teško da drugog dana Srbija dobije sva tri meča. Srbija je na korak od poraza. Posle prvog dana mečeva u okviru Svetske grupe dva Španija vodi sa 2:0. Poene gošćama su donele Garbina… »
Španija vodi 2:0: Posle Jorovićeve, poražena i JJ

Španija vodi 2:0: Posle Jorovićeve, poražena i JJ

Vesti online 06.02.2016
Španija je povela protiv Srbije 2:0 u Kraljevu, u prvom kolu Svetske B grupe FED kupa. Najbolja srpska tenisera Jelena Janković poražena je od Suarez Navaro - 2:0 (6:4, 6:2), za sat i 25 minuta igre. JJ je pružila žestok otpor samo u prvom setu, a u… »
Španija pred pobedom, ali nadamo se preokretu

Španija pred pobedom, ali nadamo se preokretu

Mondo 06.02.2016
Jelena Janković nije uspela da donese izjednačenje Srbiji protiv Španije. Foto: Xinhua/Xiao Yijiu Posle prvog dana prvog kola Svetske grupe B Fed kupa, Španija u Kraljevu vodi protiv Srbije 2:0. Prva je poraz doživela Ivana Jorović, a zatim i Jelena… »
Fed kup: Poraz Jankovićeve, Srbiji potrebno čudo za nastavak takmičenja

Fed kup: Poraz Jankovićeve, Srbiji potrebno čudo za nastavak takmičenja

Sportal blic 06.02.2016
Drugi meč prvog kola Fed kupa Svetske grupe B između Srbije i Španije pripao je Karli Suarez Navaro, koja je sa 2:0 (6:4, 6:2) savladala Jelenu Janković. Našim teniserkama je potrebno čudo u nedelju, pošto moraju da pobede sva tri meča ukoliko… »
Srbija gubi od Španije u Fed kupu u Kraljevu sa 0:1

Srbija gubi od Španije u Fed kupu u Kraljevu sa 0:1

Beta 06.02.2016
Teniska reprezentacija Srbije gubi od Španije sa 0:1, u prvom kolu Svetske grupe B Fed kupa, pošto je u Kraljevu Ivana Jorović izgubila od Garbinje Muguruse u dva seta 3:6, 1:6. Peta teniserka sveta Mugurusa je na početku prvog seta vezala dva brejka… »
Jorović posle poraza od Muguruse: Bilo mi je puno srce!

Jorović posle poraza od Muguruse: Bilo mi je puno srce!

Sportal blic 06.02.2016
Ivana Jorović je izgubila prvi meč u prvom kolu Druge Svetske grupe Fed kupa od Garbinje Muguruse, pete na svetu sa 6:3, 6:1, ali nije bila razočarana posle duela. Razlog je prost, dala je sve od sebe, ali Špankinja je u ovom trenutku dosta bolja, pa… »
Jorovićeva nije uspela, Španija vodi sa 1:0

Jorovićeva nije uspela, Španija vodi sa 1:0

Sportske.net 06.02.2016
Nakon prvog meča u FED kupu Srbija gubi sa 1:0 od Španije pošto je Garbine Muguruza savladala Ivanu Jorović. Bojana Jovanovski nije izašla na duel protiv Garbine Muguruze zbog stomačnih tegoba, umesto nje na teren je izašla Ivana Jorović, ali… »
FED kup: Muguruza prejaka za Ivanu

FED kup: Muguruza prejaka za Ivanu

Večernje novosti 06.02.2016
U prvom meču duela između Srbije i Španije u okviru Svetske grupe dva Garbina donela prvi poen za svoju reprezentaciju – 6:3, 6:1. Borila se Ivana Jorović koliko je mogla, ali je trenutna razlika u kvalitetu bila jasna. Prvi poen za Španiju u duelu… »
FED KUP: Muguruza prejaka za Ivanu Jorović (FOTO)

FED KUP: Muguruza prejaka za Ivanu Jorović (FOTO)

Hot sport 06.02.2016
Na sat vremena uoči početka meča naš selektor Tatjana Ječmenica odlučila je da umesto Bojane Jovanovski na teren pošalje Ivanu Jorović koja je dala sve od sebe, ali bila je očigledna razlika u klasi pošto je Špankinja trenutno peta igračica… »
Španija vodi, ali BRAVO Ivana!

Španija vodi, ali BRAVO Ivana!

Mondo 06.02.2016
Fed Kup reprezentacija Španije povela je protiv Srbije rezultatom 1:0, nakon što je Gabrinje Muguruza savladala Ivanu Jorović. Foto: Guliver/Getty images/Matt King Ivana Jorović Španija vodi! Fed Kup reprezentacija Španije povela je protiv… »
Fed kup: Iznenađenje nije uspelo, Mugurusa lako sa hrabrom Ivanom

Fed kup: Iznenađenje nije uspelo, Mugurusa lako sa hrabrom Ivanom

Sportal blic 06.02.2016
U prvom meču, prvog kola Fed kupa Svetske grupe B između Srbije i Španije, Gabrinje Mugurusa je ubedljivo savladala Ivanu Jorović 2:0 (6:3, 6:1). Foto: Promo Zastava Srbije na obrazu: Ivana Jorović Možda je Srbije izgubla bod, ali je dobila Ivanu… »
FED KUP: Srpkinje ruše Španiju

FED KUP: Srpkinje ruše Španiju

Hot sport 06.02.2016
Duel ženskih reprezentacija Srbije i Španije u prvom kolu Svetske grupe B Fed kupa otvoriće meč Bojane Jovanovski i Garbinje Muguruse. Meč između Jovanovski i Muguruse igra se danas od 13.00 u Kraljevu, a nakon tog duela na teren će Jelena… »
FED kup: Srcem do podviga

FED kup: Srcem do podviga

Večernje novosti 06.02.2016
Bojana Jovanovski i Garbine Muguruza će na teren izaći danas u 13.00, a potom će snage odmeriti naša najbolje rangirana teniserka Jelena Janković (19. na VTA listi) i Karla Suarez Navaro (osma). DUEL između Srbije i Španije, u okviru prvog kola… »

Vesti dana »