Povezane vesti

Pijan Ukrao Kamion Pun Mleka, Pa Se Survao U Jarak: Nišlija napravio haos na magistralnom putu (FOTO)

Pijan Ukrao Kamion Pun Mleka, Pa Se Survao U Jarak: Nišlija napravio haos na magistralnom putu (FOTO)

Telegraf 06.02.2016
- Prodavac na pumpi mi je skrenuo pažnju da mi se vozilo kreće. Nisam mogao da verujem svojim očima. Odmah sam pozvao policiju i krenuli smo za njim – kaže vozač kamiona Ivan Todorović. Jedan dvadesetčetvorogodišnji Nišlija ukrao je jutros… »
(Foto) Potpuno Ga Uništio: Pijani Nišlija ukrao kamion sa mlekom, pa se prevrnuo u jarak!

(Foto) Potpuno Ga Uništio: Pijani Nišlija ukrao kamion sa mlekom, pa se prevrnuo u jarak!

Kurir 06.02.2016
NIŠ - Jedan 24-godišnji Nišlija ukrao je jutros kamion sa mlekom koji je bio parkiran na benzinskoj pumpi na magistralnom putu Niš – Zaječar. Samo tri kilometra dalje na putu ka selu Matejevac sleteo je kamionom sa jarak, a policija je utvrdila da… »
Pijani Nišlija ukrao kamion pun mleka i slupao se

Pijani Nišlija ukrao kamion pun mleka i slupao se

Mondo 06.02.2016
Pijani mladić rano jutros oko 3.45 časova ukrao je kamion mlekare “Milk House”, i prevrnuo se na putu ka Matejevcu u blizini Niša. Foto: Guliver/Getty Images/Ilustracija Kako piše "Alo", mladić je imao 1, 87 promila alkohola u krvi, a kamion je… »

Vesti dana »