Povezane vesti

Vujošević: Nedostaje mi priča sa sudijama

Vujošević: Nedostaje mi priča sa sudijama

Vesti online 09.02.2016
- Nervira me što ne mogu da pričam direktno sa igračima i sudijama tokom uttakmice - požalio se bivši trener Partizana francuskim medijima. Neki ga vole, ima i onih koji ga mrze, ali nikoga ne ostavlja ravnodušnim. Za navijače Limoža on je čovek… »
Vujošević: Nervira me što ne mogu da ustanem i da direktno pričam sa sudijama i igračima

Vujošević: Nervira me što ne mogu da ustanem i da direktno pričam sa sudijama i igračima

Večernje novosti 09.02.2016
Da bi klub funkcionisao potrebno je da svi rade svoj posao, trener mora da bude vođa, a igrači da to realizuju na parketu - kaže strateg Limoža. Započeo je Duško Vujošević dobro novu epizodu u svojoj trenerskoj karijeri na klupi Limoža. Za sada… »
Vujošević: Imam problem sa rastancima, možda sam uradio nešto dobro u Srbiji…

Vujošević: Imam problem sa rastancima, možda sam uradio nešto dobro u Srbiji…

Hot sport 09.02.2016
Bivši trener Partizana govorio je o oproštaju od Grobara, situaciji u Limožu i šansama za plasman dalje u Evrokupu. Iz ‘svog’ Partizana je otišao neslavno, ali navijači nisu zaboravili svog ‘generala’ pa su mu prilikom odlaska u Francusku… »
Vujošević o ispraćaju na aerodromu, problemu sa dozvolom, strogoći i šampionskom genu Limoža

Vujošević o ispraćaju na aerodromu, problemu sa dozvolom, strogoći i šampionskom genu Limoža

Mozzart sport 09.02.2016
"Nervira me što ne mogu da pričam direktno sa igračima i sudijama tokom uttakmice", istakao je bivši trener Partizana gostujući u jednoj francuskoj radio emisiji. Duško Vujošević je postao pravi evropski hit posle skidanja oreola nepobedivosti… »

Vesti dana »