Povezane vesti

ATP madrid: Đoković bolji od Raonića, sad protiv Japanca za finale

ATP madrid: Đoković bolji od Raonića, sad protiv Japanca za finale

Hot sport 06.05.2016
U četvrtfinalu Mastersa u Madridu, Novak Đoković je sa 6:3 i 6:4 savladao Miloša Raonića i plasirao se u polufinale. Novak je furiozne krenuo meč. Imao je dosta lake servise za razliku od Kanađanina proeklom iz Crne Gore. Srbin je brejk napravio u… »
Đoković u polufinalu mastersa u Madridu pobedom nad Raonićem

Đoković u polufinalu mastersa u Madridu pobedom nad Raonićem

Novi magazin 06.05.2016
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Madridu pošto je večeras pobedio 10. tenisera sveta, Kanađanina Miloša Raonića, posle dva seta, 6:3 i 6:4. Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoj servis sve do šestog gema… »
Đoković: Želim da nadmašim Federera

Đoković: Želim da nadmašim Federera

Politika 06.05.2016
Poslednji veliki izazov mi je da u jednoj sezoni spojim sve četiri grend slem titule – otkrio je najbolji teniser sveta uoči četvrtfinalnog meča sa Raonićem u Madridu. Četvrtfinalni mečevi masters turnira u Madridu počeli su pobedama bolje… »
Đoković: Želim da nadmašim Federera i da budem najbolji igrač u istoriji tenisa

Đoković: Želim da nadmašim Federera i da budem najbolji igrač u istoriji tenisa

Večernje novosti 06.05.2016
Neću da lažem, stvarno verujem da mogu da nadmašim Federera i Nadala u osvojenim gren slemovima. Ne bih bio iskren kad bih pričao drugačije, rekao je Novak Đoković. Novak Đoković igra u Madridu, ali razmišlja o Parizu. Rolan Garos je svakako… »
Zlatni slem i da prestigne Federera! Nole kaže: Mogu ja to

Zlatni slem i da prestigne Federera! Nole kaže: Mogu ja to

Mozzart sport 06.05.2016
Najbolji teniser sveta postavio dugoročne ciljeve u karijeri. Najbolji teniser sveta Novak Ðoković izjavio je da mu je jedan od velikih ciljeva u karijeri da nadmaši Švajcarca Rodžera Federera i postane igrač sa najviše gren slemova u istoriji… »
Đoković: Želim da nadmašim Federera!

Đoković: Želim da nadmašim Federera!

Hot sport 06.05.2016
– Ako bih rekao da ne verujem u sebe i da mogu da nadmašim Nadala i Federera, slagao bih. Verujem da mogu to da učinim. Ali, razmišljanje samo o tome mi može biti smetnja, rekao je u izjavi za “Kadena Kope” srpski teniser. Đoković je do sad… »
Novak: Nije nemoguće da vežem 'kalendarski Slem'

Novak: Nije nemoguće da vežem 'kalendarski Slem'

Press 06.05.2016
Prvi reket sveta Novak Đoković izjavio je da mu je jedan od velikih ciljeva da nadmaši Rodžera Federera i postane igrač sa najviše Gren slemova u istoriji. Foto:B92.net Srpski teniser trenutno ima 11 GS trofeja, a ispred njega su Roj Emerson sa 12… »

Vesti dana »