Povezane vesti

Jer noćas sam nevaljala! Anastasija parama kitila trubače, a kada je Ceca zapevala, počeo je rusvaj! (video)

Jer noćas sam nevaljala! Anastasija parama kitila trubače, a kada je Ceca zapevala, počeo je rusvaj! (video)

Telegraf 26.05.2016
Atmosfera na Anastasijinom 18. rođendanu se usijala kada su mikrofon uzele Ceca i Viki Miljković. Noćas je bilo ludo na žurki kojom je Anastasija Ražnatović proslavila 18. rođendan, a pravi haos je nastao kada je zapevala njena majka Ceca. OD… »
Od princeze do kraljice: Anastasija u ponoć totalno promenila izgled, svi gosti ostali bez teksta! (FOTO)

Od princeze do kraljice: Anastasija u ponoć totalno promenila izgled, svi gosti ostali bez teksta! (FOTO)

Telegraf 26.05.2016
Cecina ćerka je iznenadila prisutne kada se u drugoj polovini žurke pojavila u sasvim drugačijem izdanju. Rođendanska žurka kojom je Cecina ćerka noćas proslavila 18. rođendan i dalje je tema broj jedan u Srbiji, a jedan od najzanimljivijih… »
Brdo para: Kada čujete koliko novca je Cecina ćerka dobila za 18. rođendan, pašćete sa stolice! (FOTO)

Brdo para: Kada čujete koliko novca je Cecina ćerka dobila za 18. rođendan, pašćete sa stolice! (FOTO)

Telegraf 26.05.2016
Anastasija je za punoletstvo dobila ogromnu novčanu sumu, a gosti su bili široke ruke. Anastasija Ražnatović sinoć je glamuroznom žurkom u hotelu “Hajat” proslavila punoletstvo, a događaju koji je bio glavna tema u medijima proteklih dana… »
Najlepša želja: Anastasija otkrila šta joj je Ceca rekla tačno u ponoć!

Najlepša želja: Anastasija otkrila šta joj je Ceca rekla tačno u ponoć!

Telegraf 26.05.2016
- Meni je večeras bilo predobro zato što su svi moji prijatelji bili jako veseli - izjavila je Anastasija. Posle velike žurke kojom je noćas proslavila 18. rođendan, Anastasija Ražnatović je izjavila da se sjajno provela, a potom je otkrila šta… »
Koju poruku krije? Veljka je ova pesma najviše pogodila na Anastasijinom 18. rođendanu! (video)

Koju poruku krije? Veljka je ova pesma najviše pogodila na Anastasijinom 18. rođendanu! (video)

Telegraf 26.05.2016
Kada su Ceca i Saša Matić zajedno zapevali, pridružio im se i Veljko kojeg je pesma baš "pogodila" Više od 300 gostiju se do ranog jutra provodilo na proslavi 18. rođendana Anastasije Ražnatović, a među najveselijima je bio njen brat Veljko koji… »

Vesti dana »