Povezane vesti

U istom danu: Novak prvo razočarao, a potom oduševio Srbe

U istom danu: Novak prvo razočarao, a potom oduševio Srbe

Vesti online 29.06.2016
S obzirom da su ove godine na programu i Olimpijske igre raspored teniskih turnira je prilično zgusnut, a kada se tome dodaju i mečevi Dejvis kupa najboljim igračima je gotovo nemoguće da sve uklope. Zbog svega toga malo je verovatno da će Novak… »
Đoković zbog olimpijskog zlata preskače Dejvis kup meč s Britancima?

Đoković zbog olimpijskog zlata preskače Dejvis kup meč s Britancima?

Mozzart sport 29.06.2016
“Nisam još odlučio, ali sam bliži odluci da izostanem“, kaže prvi reket sveta. Rolan Garos je osvojen, nedostaje još samo zlatna olimpijska medalja. Stoga i očekivana odluka Novaka Đokovića - mada još ne konačna - da ovog leta prioritet bude… »
Novak Đoković: Bliži sam odluci da ne igram na Tašmajdanu!

Novak Đoković: Bliži sam odluci da ne igram na Tašmajdanu!

Hot sport 29.06.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je blizu odluke da "preskoči" meč sa Velikom Britanijom u Dejvis kupu, kako bi se maksimalno dobro pripremio za nastup na Olimpijskim igrama u Riju. – Nisam još odlučio, ali sam bliži odluci da… »
Đoković: Blizu sam dogovora da "preskočim" meč sa Britancima

Đoković: Blizu sam dogovora da "preskočim" meč sa Britancima

Sportal blic 29.06.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je blizu odluke da "preskoči" meč sa Velikom Britanijom u Dejvis kupu, kako bi se maksimalno dobro pripremio za nastup na Olimpijskim igrama u Riju. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija "Nisam još odlučio… »
Đoković: Male su šanse da zaigram na Tašu

Đoković: Male su šanse da zaigram na Tašu

Mondo 29.06.2016
Najbolji teniser sveta kaže da mu je teško da "preseče", ali da je blizu odluke da ne igra za Srbiju u predstojećem Dejvis kup meču protiv Velike Britanije, aktuelnog osvajača "salatare". Foto: AP/Michel Euler Mesecima unazad najavljivan je ovaj… »

Vesti dana »