Povezane vesti

Ispovest supruge Hjua Hefnera: Uklonila sam silikone jer su polako trovali moj organizam!

Ispovest supruge Hjua Hefnera: Uklonila sam silikone jer su polako trovali moj organizam!

RTS 21.07.2016
Kristal Haris Hefner, 60 godina mlađa supruga Hjua Hefnera, osnivača „Plejboja“, u podužem tekstu koji je objavila na svom profilu na „Fejsbuku“, otkrila je da se u junu podvrgnula operaciji uklanjanja silikona iz zdravstvenih razloga. Kako… »
Stravična ispovest plejbojeve zečice: Hefnerova žena izvadila silikone jer su je otrovali!

Stravična ispovest plejbojeve zečice: Hefnerova žena izvadila silikone jer su je otrovali!

Kurir 21.07.2016
Kristal Hefner, supruga Hjua Hefnera, izvadila je silikonske implante iz grudi jer su joj ugrozile zdravlje. Ona je na Fejsbuku objasnila da se podvrgla zahvatu uklanjanja silikona u junu, i da će dok se ne oporavi, objavljivati stare fotografije. "Moje… »
Supruga Hjua Hefnera izvadila silikone: Oni su me trovali!

Supruga Hjua Hefnera izvadila silikone: Oni su me trovali!

Blic 21.07.2016
Kristal Hefner, supruga Hjua Hefnera, izvadila je silikonske implante iz grudi jer su bili loši po njeno zdravlje, rekla je. Ona je u postu na Fejsbuku objasnila da se podvrgla zahvatu uklanjanja silikona u junu, i da će dok se ne oporavi, postavljati… »
Plejboj zečica morala da se odrekne svojih "aduta" kako bi sačuvala živu glavu

Plejboj zečica morala da se odrekne svojih "aduta" kako bi sačuvala živu glavu

24 Sata 21.07.2016
Supruga Hju Hefnera i Plejboj zečica Kristal Hefner (30) morala je da ukloni svoje implante u grudima jer su je polako ubijali. Plejboj zečica je nedavno na svom Fejsbuk nalogu ispričala do najsitnijih detalja svoju bolnu priču. Prvo je celo telo… »

Vesti dana »