Povezane vesti

Paspalj o dometima "orlova" u Riju

Paspalj o dometima "orlova" u Riju

Vesti online 25.07.2016
Može li Srbija do medalje na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru? Mnogi bi rekli "da", ali sa Nemenjom Bjelicom i Bobanom Marjanovićem, kojih neće biti na najvećoj sportskoj smotri na svetu. Ipak, ni pre dve godine niko pulenima Aleksandra… »
Košarkaši Srbije ispraćeni na OI: Vratićemo se na velika vrata

Košarkaši Srbije ispraćeni na OI: Vratićemo se na velika vrata

Večernje novosti 25.07.2016
Selektor Đorđević: Naše ambicije su veoma velike, idemo da se pobijemo za medalju. Pre dolaska u Rio, “orlovi” igraju pripremni turnir u Argentini. ISPRAĆAJ košarkaša Srbije na Olimpijske igre u Riju, pre kojih će odigrati pripremni turnir u… »
'Orlovi' krenuli na olimpijski turnir u Rio

'Orlovi' krenuli na olimpijski turnir u Rio

Al Jazeera 25.07.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije otišla je u Brazil preko Argentine, gdje će odigrati posljednji predolimpijski turnir. Viceprvak svijeta, košarkaška reprezentacija Srbije, u ponedjeljak je krenula na olimpijsku ekspediciju. Sa aerodroma "Nikola… »
Jelena Janković: Uvek sam počastvovana kada treba da predstavljam Srbiju

Jelena Janković: Uvek sam počastvovana kada treba da predstavljam Srbiju

Sportski žurnal 25.07.2016
Po četvrti put će teniserka Jelena Janković učestvovati na Igrama. - I četvrti put sam se naježila. Uvek sam počastvovana kada treba da predstavljam Srbiju. Daću maksimum da osvojim medalju i obradujem svoj narod. Imamo odlične sportiste… »
Košarkaši otputovali na igre: Đorđević: Pobićemo se za medalju!

Košarkaši otputovali na igre: Đorđević: Pobićemo se za medalju!

Sportal blic 25.07.2016
Naši košarkaši krenuli su put Rija gde će se, posle 12 godina, takmičiti na Olimpijskim igrama, ali ih najpre čeka nastup na kontrolnom turniru u Argentini. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Aleksandar Đorđević Selektor Aleksandar Đorđević bio je… »
‘Orlovi’ odleteli po medalju: Sale o ponašanju, Teo obećao najbolju košarku, Raduljica iznenađen

‘Orlovi’ odleteli po medalju: Sale o ponašanju, Teo obećao najbolju košarku, Raduljica iznenađen

Hot sport 25.07.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije poslednji put se obratila srpskoj javnosti pred dalek put u Argentinu, a zatim i Rio de Žaneiro. Ekspedicija srpske košarkaške selekcije danas se poslednji put obratila javnosti pred ukrcavanje u avion za Rim, zatim… »
Junaci! Napred u slavu!

Junaci! Napred u slavu!

Mondo 25.07.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije otputovala je za Argentinu. "Idemo da se pobijemo za medalju", poručuje selektor Đorđević. "Orlovi" su odleteli u Južnu Ameriku. Košarkaška reprezentacija Srbije krenula je u ponedeljak sa beogradskog aerodroma ka… »
Srećno, ''Orlovi''! Možete vi to!

Srećno, ''Orlovi''! Možete vi to!

Sportske.net 25.07.2016
Naši najbolji košarkaši otisnuli su se danas put Južne Amerike, gde ćemo ih narednog meseca u Riju gledati i svim srcem navijati za njih na Olimpijskim igrama. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević rekao je danas da će… »
Radulja: Da se opet vratimo na velika vrata

Radulja: Da se opet vratimo na velika vrata

Mondo 25.07.2016
"Nismo navikli na ovakve ispraćaje", iskren je centar reprezentacije Srbije uoči puta za Južnu Ameriku. Košarkaška reprezentacija Srbije otputovala je u ponedeljak za Argentinu, gde će ove nedelje učestvovati na pripremnom turniru za Olimpijske… »
Košarkaši otputovali u Rio sa velikim ambicijama

Košarkaši otputovali u Rio sa velikim ambicijama

Novi magazin 25.07.2016
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević rekao je danas da će ekipa na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru predstavljati zemlju na pravi način, i istakao je da su ambicije tima jako velike. "Hvala Olimpijskom komitetu Srbije… »
Uzbuđenje pred Rio: Jankovićeva: Naježila sam se, a nisam ni krenula

Uzbuđenje pred Rio: Jankovićeva: Naježila sam se, a nisam ni krenula

Sportal blic 25.07.2016
Teniserka Jelena Janković rekla je da će na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru učiniti sve da osvoji medalju. Foto: Tanjug/AP Jelena Janković “Već sam se naježila, a nisam ni krenula. Stvarno sam počastvovana što ću učestvovati na… »

Vesti dana »