Povezane vesti

Tirana, zapalio bolničko odeljenje, troje mrtvih

Tirana, zapalio bolničko odeljenje, troje mrtvih

RTS 27.07.2016
Troje ljudi, uključujući napadača, poginulo je u požaru koji je na Odeljenju za dijalizu Američke bolnice u Tirani izazvao jedan muškarac, a jedna osoba se i dalje bori za život. Napadač Lefter Cenaj (57) stradao je u požaru koji je sam izazvao… »
Uznemirujući video: Napad u bolnici u Tirani

Uznemirujući video: Napad u bolnici u Tirani

Al Jazeera 27.07.2016
Troje ljudi poginulo, a jedna osoba je u teškom stanju nakon što je čovjek zapalio sobu gdje su pacijenti bili na dijalizi. Troje ljudi je poginulo, a jedna osoba je u teškom stanju, nakon što je čovjek zapalio sobu u kojoj su se nalazili pacijenti… »
Tirana: Zapalio bolničko odeljenje, troje mrtvih

Tirana: Zapalio bolničko odeljenje, troje mrtvih

RTV 27.07.2016
TIRANA - Troje ljudi, uključujući napadača, poginulo je u požaru koji je na Odeljenju za dijalizu Američke bolnice u Tirani izazvao jedan muškarac, a jedna osoba se i dalje bori za život. Napadač Ljefter Cenaj (57) stradao je u požaru koji je sam… »
Albanija: Došao u bolnicu i zapalio tri pacijenta (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Albanija: Došao u bolnicu i zapalio tri pacijenta (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Newsweek 27.07.2016
Napadač je polio benzinom i zapalio čoveka sa kojim se dan ranije posvađao, ali u u požaru stradale i dve susedne pacijentkinje. Troje ljudi, uključujući napadača, poginulo je u požaru koji je na Odeljenju za dijalizu Američke bolnice u Tirani… »
(Uznemirujući video) horor u bolnici: Šiptar zapalio pacijente, troje mrtvih

(Uznemirujući video) horor u bolnici: Šiptar zapalio pacijente, troje mrtvih

Pravda 27.07.2016
Muškarac pod imenom Cenaj Lefter (57) upao je na odleljenje za dijalizu jedne bolnice u Tirani gde je izazvao požar u pokušaju da ubije jednog muškarca, ali su u požaru poginule dve žene pacijentkinje i sam Cenaj. Muškarac koji je bio Cenajeva… »
Horor u bolnici: Albanac zapalio pacijente, troje mrtvih (uznemirujući video)

Horor u bolnici: Albanac zapalio pacijente, troje mrtvih (uznemirujući video)

Telegraf 27.07.2016
Napad se dogodio na odeljenju za dijalizu jedne bolnice u Tirani. Muškarac pod imenom Cenaj Lefter (57) upao je na odleljenje za dijalizu jedne bolnice u Tirani gde je izazvao požar u pokušaju da ubije jednog muškarca, ali su u požaru poginule dve… »

Vesti dana »