Povezane vesti

IZNENAĐENJE - Evo kako je ''Mališa'' odgovorio Teu i drugovima!

IZNENAĐENJE - Evo kako je ''Mališa'' odgovorio Teu i drugovima!

Sportske.net 23.08.2016
Kao što već znate, posle finala OI protiv Amerikanaca, Miloš Teodosić, Stefan Marković i ostali članovi našeg nacionalnog tima opbukli su majice posvećene ''Mališi'', odnosno našem reprezentativcu Nemanji Bjelici koji je zbog povrede propustio… »
Tića džek: "Dajte aplauze za Milicu"

Tića džek: "Dajte aplauze za Milicu"

Sportske.net 23.08.2016
Srpska olimpijka Tijana Bogdanović zahvalila se srpskom narodu na podršci koju je pružio sportistima tokom trajanja Igara i zatražila da okupljena masa pozdravi Milicu Mandić. Srpska taekvondoistkinja Tijana Bogdanović obratila se večeras… »
Đorđević: Pred ovom selekcijom košarkaša je velika budućnost

Đorđević: Pred ovom selekcijom košarkaša je velika budućnost

Politika 23.08.2016
Kapiten Miloš Teodosić: Poklonili smo Nemalji Bjelici medalju i nadam se da će ponovo biti sa nama. Košarkaši Srbije postali su olimpijski vicešampioni. Više od drugog stepenika na pobedničkom postolju nisu mogli, jer su Amerikanci još jednom… »
Ne mora da brine šta će posle košarke: Evo kako izgleda to kada se Teo dohvati mikrofona (video)

Ne mora da brine šta će posle košarke: Evo kako izgleda to kada se Teo dohvati mikrofona (video)

Hot sport 23.08.2016
Srpski košarkaši su osvojili srebro na Olimpijskim igrama u Riju, a medalju su posvetili svom saigraču Nemanji Bjelici koji zbog povrede nije mogao da im pomogne. Ipak, košarkaš Mnesote se zahvalio na drugi način. On je na Instagramu postavio video… »
Sale: "Ovo je blago Srbije"

Sale: "Ovo je blago Srbije"

Sportske.net 23.08.2016
Selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević i njegovi izabranici ovacijama su pozdravljeni ispred Skupštine Republike Srbije. Selektor najpre nije mogao da dođe do reči, a narodu je pokazivao da ovacije i aplauze… »
Bjelica: Kakve saigrače imam u reprezentaciji! Monstrumi...

Bjelica: Kakve saigrače imam u reprezentaciji! Monstrumi...

Vesti online 23.08.2016
Njega nije bilo na Olimpijskim igrama u Riju zbog povrede, ali je Nemanja Bjelica duhom bio sa saigračima iz reprezentacije. Po završetku finala sa SAD, srebrni "orlovi" su medalju posvetili asu Minesote. - Kakve saigrače imam u reprezentaciji, koji su… »
Bjelica ne zaboravlja - Ko je "Orlove" naučio da budu MONSTRUMI!

Bjelica ne zaboravlja - Ko je "Orlove" naučio da budu MONSTRUMI!

Sportske.net 23.08.2016
Srpski košarkaš Nemanja Bjelica nije bio deo tima koji je osvojio srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru ali je danas poručio šta misli o saigračima i kome je posebno zahvalan. Muška košarkaška reprezentacija Srbije vratila se iz… »
Teodosić: Napravili smo valiki uspeh, žao mi je što Bjelica nije bio sa nama

Teodosić: Napravili smo valiki uspeh, žao mi je što Bjelica nije bio sa nama

Večernje novosti 23.08.2016
Ponosan sam na saigrače i našu igru, na mušku i na žensku reprezentaciju. Nemanja Bjelica je od svih nas najviše želeo da bude u Riju i ovo je i njegova medalja, rekao je kapiten košarkaša. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš… »
Ðorđević: Svi smo disali kao jedan!

Ðorđević: Svi smo disali kao jedan!

Mozzart sport 23.08.2016
"Pratili smo utakmice jedni drugih, ne znam da li je tako bilo kod drugih reprezentacija", istakao je selektor srpskih košarkaša. Kapiten kosarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić izjavio je da je ponosan na uspeh u Riju i ponovio da je medalja… »
Sale i teo ponosni: Pobede stigle kad je bilo najpotrebnije

Sale i teo ponosni: Pobede stigle kad je bilo najpotrebnije

Hot sport 23.08.2016
– Čestitam svim učesnicima i osvajačima medalja, pre svega majstorima vaterpolistima koji su prvaci, pa posle svima nama koji imamo malo slabija odličja. Više nije bitno koji je sport doneo medalju, koji pojedinac. Bitno je da je Srbija osvajala… »

Vesti dana »