Povezane vesti

Milanović nastavlja sa uvredama Tanjug,Studio B

Milanović nastavlja sa uvredama Tanjug,Studio B

Studio B 30.08.2016
Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na Srbiju i srpsko rukovodstvo rekavši da nema ništa protiv srpskog naroda već protiv, kako je rekao, čaršije i da srpsko rukovodstvo i „čaršiju“ nije vređao, već im se rugao. Objasnio je da… »
Milanović: Nisam vređao, rugao sam se

Milanović: Nisam vređao, rugao sam se

RTS 30.08.2016
Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na Srbiju i srpsko rukovodstvo rekavši da nema ništa protiv srpskog naroda već protiv, kako je rekao, čaršije i da srpsko rukovodstvo i "čaršiju" nije vređao, već im se rugao. Milanović je objasnio… »
Skandal! Milanović nastavlja s uvredama!

Skandal! Milanović nastavlja s uvredama!

Kurir 30.08.2016
Predsednik Socijaldemokratske partije (SDP) Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da može da smisli gore uvrede za Srbiju od one u kojoj je rekao da je "šaka jada", prenosi zagrebački Jutarnji list. Komentarišući obraćanje premijera Srbije… »
Milanović: Mogu smisliti gore uvrede od "šake jada"

Milanović: Mogu smisliti gore uvrede od "šake jada"

N1 Info 30.08.2016
Lider hrvatskog SDP-a Zoran Milanović izjavio je danas da može smisliti gore, prave uvrede od toga da je "Srbija šaka jada" i istakao da je to bilo ruganje "onome ko želi da bude silnik". "Kad nekom kažete da je šaka jada, to kažete zato što glumi… »
Milanović: Ništa protiv Srba, sve protiv beogradske čaršije

Milanović: Ništa protiv Srba, sve protiv beogradske čaršije

Večernje novosti 30.08.2016
Predsednik hrvatske Socijaldemokratske partije (SDP) Zoran Milanović izjavio je danas da nema ništa protiv Srba već protiv beogradske "čaršije" Predsednik hrvatske Socijaldemokratske partije (SDP) Zoran Milanović izjavio je danas da nema ništa… »
Nisam vređao, rugao sam se "silnicima": Milanović tvrdi da može da smisli i gore uvrede

Nisam vređao, rugao sam se "silnicima": Milanović tvrdi da može da smisli i gore uvrede

Telegraf 30.08.2016
- Ako je to najgora uvreda i kvalifikacija, ja mogu smisliti puno gore uvrede koje njegova (Vučićeva) čaršija i klika upućuju nama - rekao je Milanović. Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na Srbiju i srpsko rukovodstvo rekavši da nema… »
Milanović: Nisam vas vređao, rugao sam se!

Milanović: Nisam vas vređao, rugao sam se!

Alo 30.08.2016
Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na Srbiju i srpsko rukovodstvo rekavši da nema ništa protiv srpskog naroda već protiv, kako je rekao, čaršije i da srpsko rukovodstvo i "čaršiju" nije vređao, već im se rugao. Objasnio je da pojam… »
Milanović: Znam i gore uvrede od "šaka jada"

Milanović: Znam i gore uvrede od "šaka jada"

Mondo 30.08.2016
Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na srpsko rukovodstvo rekavši da nema ništa protiv srpskog naroda već protiv, kako je rekao, "čaršije" i da srpsko rukovodstvo i "čaršiju" nije vređao, već im se rugao. Foto: BETAPHOTO/HINA/JURE… »
Ovaj čovek nema meru: Kad sam rekao "šaka jada" i "čaršija", nisam vređao Srbe, ja sam im se rugao

Ovaj čovek nema meru: Kad sam rekao "šaka jada" i "čaršija", nisam vređao Srbe, ja sam im se rugao

Srbija danas 30.08.2016
Šef SDP-a Zoran Milanović ponovo se obrušio na Srbiju i srpsko rukovodstvo rekavši da nema ništa protiv srpskog naroda već protiv, kako je rekao, čaršije i da srpsko rukovodstvo i "čaršiju" nije vređao, već im se rugao. Objasnio je da pojam… »
"Nisam vređao Srbe, samo sam se rugao Vučiću"

"Nisam vređao Srbe, samo sam se rugao Vučiću"

Vesti online 30.08.2016
"Ono što sam rekao nije vređanje, već ruganje onome ko želi da bude silnik", kaže lider hrvatskog SDP Zoran Milanović. Kako je rekao za N1, za njega je priča o izjavama na račun Srbije završena. Podvlači da je "sve što je rekao tačno" i… »

Vesti dana »