Povezane vesti

Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti Republiku Srpsku!

Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti Republiku Srpsku!

Telegraf 25.09.2016
- Da Srbi u BiH krenu u rat da bi otcepili nešto čime vladaju suvereno, o tome nema govora niti će ljudi krenuti u tom smeru - rekao je Izetbegović. Presedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti… »
Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti RS

Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti RS

RTS 25.09.2016
Presedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti rata i da niko neće uništiti Republiku Srpsku. "Mi ćemo čuvati ovu zemlju i Dejtonski mirovni sporazum i sve građane, i Srbe i Hrvate i Bošnjake… »
I Bakiru jasno: Niko neće uništiti Srpsku

I Bakiru jasno: Niko neće uništiti Srpsku

Vesti online 25.09.2016
Predsedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti rata i da niko neće uništiti Republiku Srpsku. - Mi ćemo čuvati ovu zemlju i Dejtonski mirovni sporazum i sve građane, i Srbe, i Hrvate, i… »
Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti RS!

Izetbegović: Neće biti rata, niko neće uništiti RS!

Alo 25.09.2016
Presedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti rata i da niko neće uništiti Republiku Srpsku. – Mi ćemo čuvati ovu zemlju i Dejtonski mirovni sporazum i sve građane, i Srbe i Hrvate i Bošnjake… »
Neće biti rata u BiH, jer Bošnjaci nemaju s čim?

Neće biti rata u BiH, jer Bošnjaci nemaju s čim?

Mondo 25.09.2016
Presedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti rata i da niko neće uništiti Srpsku, a Mladen Ivanić tvrdi da Federacija BiH nema ni oprema za ratovanje. Foto: Anadolija/ Samir Jordamović "Mi ćemo… »
"Bošnjaci nemaju opremu za rat"

"Bošnjaci nemaju opremu za rat"

Pravda 25.09.2016
Srpski član Predsedništva BiH Mladen Ivanić ocenio je da bi tenzije u regionu buknule i bez održavanja referenduma u BiH, kao i da smatra da bezbednost Republike Srpske nije ugrožena, prenose agencije. On je za medije izjavio da je očekivao da se… »
Bakir menja ploču: Neće biti rata, niko neće uništiti RS!

Bakir menja ploču: Neće biti rata, niko neće uništiti RS!

Pravda 25.09.2016
Presedavajući Predsedništva BiH i predsednik SDA Bakir Izetbegović izjavio je da u BiH neće biti rata i da niko neće unišštiti Republiku Srpsku. "Mi ćemo čuvati ovu zemlju i Dejtonski mirovni sporazum i sve građane, i Srbe i Hrvate i Bošnjake… »

Vesti dana »