Povezane vesti

Vučić: Protest je usmeren protiv mene, a ne protiv rušenja tri ilegalne barake u Savamali

Vučić: Protest je usmeren protiv mene, a ne protiv rušenja tri ilegalne barake u Savamali

Nova ekonomija 30.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da se pokazalo da je bio u pravu kada je tvrdio da protest Inicijative Ne (da)vimo Beograd nije organizovan zbog, kako se izrazio, rušenja tri nelegalne barake u beogradskoj Savamali, nego da je od početka… »
Vučić: Nije protest zbog tri barake, nego zbog mene

Vučić: Nije protest zbog tri barake, nego zbog mene

RTS 30.09.2016
Samo odgovorna i ozbiljna politika u regionu donosi boljitak za sve građane, rekao je premijer Srbije. Kaže da je od početka protesta Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" jasno da oni ne protestuju zbog rušenja tri barake, već zbog rušenja njega… »
"Mir i stabilnost najvažniji u regionu"

"Mir i stabilnost najvažniji u regionu"

Blic 30.09.2016
Premijer Aleksandar Vučić ponovio je danas da samo odgovorna i ozbiljna politika u regionu donosi boljitak za sve građane. Odgovarajući na pitanje koliko će referendum u Mađarskoj, izbori u Crnoj Gori, kao i situacija u BiH, uticati na odnose u… »
Vučić: Je l' stvar u rušenju tri barake ili rušenju mene

Vučić: Je l' stvar u rušenju tri barake ili rušenju mene

Press 30.09.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je od početka protesta “Ne (da)vimo Beograd“ jasno da oni ne protestuju zbog rušenja tri barake, već zbog rušenja njega. Foto:B92.net Međutim, on kaže da mu nije jasno što to od početka nisu tako… »
Vučić: Nije protest zbog tri barake nego zbog mene

Vučić: Nije protest zbog tri barake nego zbog mene

Slobodna Evropa 30.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da se pokazalo da je bio u pravu kada je tvrdio da protest Inicijative "Ne (da)vimo Beograd" nije organizovan zbog, kako se izrazio, rušenja "tri nelegalne barake" u beogradskoj četvrti Savamala, nego… »
Vučić: Nije protest zbog tri barake nego zbog mene

Vučić: Nije protest zbog tri barake nego zbog mene

Večernje novosti 30.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da se pokazalo da je bio u pravu kada je tvrdio da protest Inicijative "Ne (da)vimo Beograd" nije organizovan zbog rušenja u beogradskoj četvrti Savamala, nego je usmeren protiv njega. Premijer Srbije… »
Vučić: Je l' stvar u rušenju tri barake ili rušenju mene?!

Vučić: Je l' stvar u rušenju tri barake ili rušenju mene?!

Pravda 30.09.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je od početka protesta “Ne (da)vimo Beograd“ jasno da oni ne protestuju zbog rušenja tri barake, već zbog rušenja njega. Međutim, on kaže da mu nije jasno što to od početka nisu tako rekli. Vučić je… »
Vučić: Nije protest zbog tri barake, nego zbog mene

Vučić: Nije protest zbog tri barake, nego zbog mene

N1 Info 30.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da se pokazalo da je bio u pravu kada je tvrdio da protest Inicijative "Ne (da)vimo Beograd" nije organizovan zbog, kako se izrazio, rušenja "tri nelegalne barake" u beogradskoj Savamali, nego da je od… »
Vučić o slučaju Savamala: Nije reč o rušenju tri barake, već o rušenju mene

Vučić o slučaju Savamala: Nije reč o rušenju tri barake, već o rušenju mene

Telegraf 30.09.2016
Mi ćemo da gradimo, oni neka ruše, samo neka kažu šta je pravi razlog demonstracija - prokomentarisao je premijer proteste inicijative (Ne)davimo Beograd. Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je od početka protesta inicijative Ne (da)vimo… »

Vesti dana »