Povezane vesti

Premijer: Poraz na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak

Premijer: Poraz na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak

Studio B 11.01.2017
Eventualni poraz kandidata SNS-a na predsedničkim izborima, značio bi moj odlazak sa funkcije predsednika Vlade Srbije, rekao je u intervjuu „Televiziji prva“ premijer Aleksandar Vučić. Mnogi su uveliko u kampanjI, a mi ćemo o tome tek… »
Vučić podigao ulog za predsedničke izbore, Dačić optimista

Vučić podigao ulog za predsedničke izbore, Dačić optimista

N1 Info 11.01.2017
Dok se čeka vest ko će biti kandidat SNS-a na predsedničkim izborima, Aleksandar Vućič nedvosmisleno tvrdi da bi poraz SNS-a značio njegov odlazak iz Vlade. Socijalisti, ipak, poručuju da je kombinacija SPS-SNS dobitna za pobedu već u prvom krugu… »
Vučić: Poraz na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak, neću da pravim kompromise

Vučić: Poraz na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak, neću da pravim kompromise

Pravda 11.01.2017
Premijer Srbije ukazao na to da će neki pokušati da iskoriste predsedničke izbore. Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da bi poraz kandidata SNS na predsedničkim izborima značio njegov odlazak sa funkcije šefa Vlade. - Jasno sam ukazao… »
Dačić: Bolji sam kandidat od Nikolića, razgovaraćemo sa SNS

Dačić: Bolji sam kandidat od Nikolića, razgovaraćemo sa SNS

N1 Info 11.01.2017
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da su socijalisti spremni da razgovaraju o zajedničkom predsedničkom kandidatu vladajuće koalicije koji će pobediti na izborima, na proleće ove godine. Lider SPS-a je za Televiziju B92… »
Vučić: Poraz kandidata SNS značio bi moj odlazak

Vučić: Poraz kandidata SNS značio bi moj odlazak

N1 Info 11.01.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da bi poraz kandidata Srpske napredne stranke (SNS) na predsedničkim izborima značio njegov odlazak s mesta predsednika Vlade Srbije. "Nema nikakve sumnje da taj poraz na predsedničkim izborima ne mora da… »

Vesti dana »