Povezane vesti

Trump nudi Moskvi ukidanje sankcija u zamjenu za smanjenje nuklearnog oružja

Trump nudi Moskvi ukidanje sankcija u zamjenu za smanjenje nuklearnog oružja

Slobodna Evropa 16.01.2017
Novoizabrani predsjednik SAD Donald Trump u intervjuu londonskom Timesu i njemačkom Bildu je izjavio da će ponuditi ukidanje sankcija protiv Rusije u zamjenu za sporazum o smanjenju nuklearnog oružja sa Vladimirom Putinom. Na pitanje o mogućem… »
Putin ima niz zahteva za SAD: Da li je Tramp spreman da ih ispuni?

Putin ima niz zahteva za SAD: Da li je Tramp spreman da ih ispuni?

Vesti online 16.01.2017
Na vrhu Putinovog popisa želja za Trampa je sigurno ukidanje sankcija. Izgleda da Moskva želi i priznanje prisajedinjenja Krima Rusiji. Oboje je povezano, a Tramp je pokazao spremnost da se o tome razgovara. Bilo je to 17. decembra 2015. Nakon svoje… »
Putinov spisak želja: Tramp će morati da ispuni niz zahteva Kremlja!

Putinov spisak želja: Tramp će morati da ispuni niz zahteva Kremlja!

Pravda 16.01.2017
Na vrhu Putinovog popisa želja za Trampa je sigurno ukidanje sankcija. Izgleda da Moskva želi i priznanje ruske aneksije Krima. Oboje je povezano, a Tramp je pokazao spremnost da se o tome razgovara. Bilo je to 17. decembra 2015. Nakon svoje godišnje… »
Tramp: Mi ukinemo sankcije, Rusi smanje nuklearno naoružanje

Tramp: Mi ukinemo sankcije, Rusi smanje nuklearno naoružanje

Vesti online 16.01.2017
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp rekao je da će ponuditi ukidanje sankcija protiv Rusije u zamenu za sporazum o smanjenju nuklearnog oružja sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Tramp je rekao da želi da se arsenal nuklearnog oružja… »
(Video) Tramp praši od početka: Ukidam sankcije Rusiji i imam samo ovaj uslov!

(Video) Tramp praši od početka: Ukidam sankcije Rusiji i imam samo ovaj uslov!

Kurir 16.01.2017
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će ponuditi ukidanje sankcija protiv Rusije u zamenu za jedan sporazum. Donald Trump offers Putin an end to sanctions on Russia in return for nuclear... https://t.co/25JXHhZxYn… »
Tramp bi ukinuo sankcije Rusiji u zamenu za sporazum o nuklearnom oružju

Tramp bi ukinuo sankcije Rusiji u zamenu za sporazum o nuklearnom oružju

Gde investirati 16.01.2017
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će ponuditi ukidanje sankcija protiv Rusije u zamenu za sporazum o smanjenju nuklearnog oružja sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Tramp je, u intervjuu za londonski Times i nemački… »
Evo šta Tramp traži od Putina

Evo šta Tramp traži od Putina

Mondo 16.01.2017
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će ponuditi ukidanje sankcija protiv Rusije u zamenu za sporazum o smanjenju nuklearnog oružja sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Foto: AP /Evan Vucci Tramp je, u intervjuu za… »

Vesti dana »