Povezane vesti

Ušli u rat Toma: Daj mi mesto premijera! Vučić: Ne zanimaš me više!

Ušli u rat Toma: Daj mi mesto premijera! Vučić: Ne zanimaš me više!

Kurir 17.02.2017
Aktuelni predsednik Srbije poslao pismo predsedniku Vlade u kojem je tražio da ga podrži ili da se rotiraju i da on preuzme i SNS. Ja i dalje čekam dogovor s Vučićem. Pre toga neću doneti nikakvu odluku i svojim izjavama neću nikoga stavljati pred… »
Šešelj: Možžda se Nikolić povuče i podržži Jeremića

Šešelj: Možžda se Nikolić povuče i podržži Jeremića

Blic 17.02.2017
Lider SRS Vojislav Šešelj očekuje da Aleksandar Vučić neće popustiti pred najavom predsedničke kandidature Tomislava Nikolića, da će ga stranka danas u tome jednoglasno podržati, a ne isključuje mogućnost da Nikolić odustane od kandidature i… »
Šešelj: Očekujem da Vučić neće popustiti!

Šešelj: Očekujem da Vučić neće popustiti!

BK TV 17.02.2017
Lider SRS Vojislav Šešelj očekuje da Aleksandar Vučić neće popustiti pred najavom predsedničke kandidature Tomislava Nikolića, da će ga stranka danas u tome jednoglasno podržati, a ne isključuje mogućnost da Nikolić odustane od kandidature i… »
Šešelj: Histerična Dragica, a Vučić voli moć

Šešelj: Histerična Dragica, a Vučić voli moć

Mondo 17.02.2017
Lider radikala Vojislav Šešelj detaljno o odnosima Vučića i Nikolića: "Nikada nisu dobro funkcionisali, ni u radikalima. Vučić je uvek potcenjivao Nikolića kao neobrazovanog i nesposobnog". Nikolić nije ruski čovek, tvrdi Šešelj. Foto… »
Šešelj o Nikolićevoj kandidaturi: Toma je odlično obavljao svoju funkciju jer se u nju nije ni mešao

Šešelj o Nikolićevoj kandidaturi: Toma je odlično obavljao svoju funkciju jer se u nju nije ni mešao

Kurir 17.02.2017
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj pozdravio je danas kandidaturu Tomislava Nikolića za šefa države, jer kako je naveo, to donosi dva pozitivna aspekta - onemogućuje pobedu Aleksandra Vučića u 1. krugu i okončava Nikolićevu… »

Vesti dana »