Povezane vesti

Pogledajte emotivni oproštaj Valerija Božinova od saigrača (video)

Pogledajte emotivni oproštaj Valerija Božinova od saigrača (video)

Sportski žurnal 26.02.2017
Valeri Božinov je napustio Partizan i prešao u kineski Mejižu. Bugarski napadač je zavoleo crno-bele i Beograd, a to najbolje pokazuje i njegov emotivni oproštaj od saigrača. - Teško mi je... Čovek zaplače kad mu je teško, kad mora da ide… »
To ne može da se glumi, to je emocija! Suze na kraju oproštajnog govora Valerija Božinova (video)

To ne može da se glumi, to je emocija! Suze na kraju oproštajnog govora Valerija Božinova (video)

Mozzart sport 26.02.2017
I aplauz Partizanovih igrača za srećan put u Kinu. Došao, pozdravio se i otišao u - suzama. Valeri Božiniov se oprostio od kolega iz Partizanove ekipe govorom koji je „zapalio“ društvene mreže i pokazao koliko je bugarskom napadaču teško palo… »
Božinov se u suzama oprostio od Partizana

Božinov se u suzama oprostio od Partizana

Vesti online 26.02.2017
Bugarski internacionalac Valeri Božiniov oprostio se od crno-belih jer karijeru nastavlja u Kini. On se na emotivan način u suzama oprostio od saigrača u sportskom centru "Zemunelo". - Od vremena kad sam došao tu su sad Saša (Ilić), Kljaja (golman… »
Božinov zaplakao na rastanku: Veliki sam Partizanovac, ne veći od Saleta koji je ovde od kolevke (VIDEO)

Božinov zaplakao na rastanku: Veliki sam Partizanovac, ne veći od Saleta koji je ovde od kolevke (VIDEO)

Hot sport 26.02.2017
Partizan je juče sa 2:1 deklasirao Borac iz Čačka, a potom su stručni štab i igrači otišli na oproštajnu večeru Valerija Božinova koji se seli u Kinu. Bugarin je odlučio da okupi sada već sve svoje bivše saigrače i obrati im se pre odlaska… »
Emotivac Božinov - U suzama se oprostio od crno-belih!

Emotivac Božinov - U suzama se oprostio od crno-belih!

Sportske.net 26.02.2017
Pogledajte kako se Valeri Božinov oprostio od fudbalera Partizana. Valeri Božinov napusta Partizan, seli se u Kinu, u klub po imenu Mejiž, a na oproštaju od svojih klupskih drugova, bio je poprilično emotivan. "Za godinu i po dana, zavoleo sam i… »
Emotivan rastanak: Božinov u suzama napustio Partizan /video/

Emotivan rastanak: Božinov u suzama napustio Partizan /video/

Sportal blic 25.02.2017
Valeri Božinov je već nekoliko dana bivši fudbaler Partizan, ali Partizan nikad neće bivši u srcu ovog poznatog fudbalera. Dokazao je to emotivni Bugarin na rastanku s crno-belima, tokom kojeg je i - zaplakao! Zobacz na Youtube Na oproštaju od… »

Vesti dana »