I Partizan kiksnuo: Nišlije uzele bod u Humskoj

Vesti online 22.10.2016  |  Vestionline

Svemu dođe kraj pa i seriji pobeda Partizana. Crno-beli nisu iskoristili kiks vodeće Crvene zvezde. U Humskoj četa Marka Nikolića je odigrala samo 1:1 sa Radničkim u derbiju 13. kola Super lige, pa je prednost crveno-belih ostala šest bodova u odnosu na ljutog rivala.

Crno-belima nije vetar u leđa dao Spartak, koji je odigrao nerešeno sa Zvezdom. Većim delom meča, "parni valjak" je bio uspavan, dok su se Nišlije predstavile u odličnom izdanju. Posle greške golmana Filipa Kljajića, Radnički je poveo u 31. minutu golom Milana Pavkova. U prvih 45 minuta, Partizan je bio katastrofalan, bez šanse za gol. U nastavku, četa Marka Nikolića je krenula mnogo bolje i već na startu je Nikola Đurđić izjednačio posle gužve