Premijer liga: Čelsi razbio Murinjov Junajted, Matić najbolji asistent lige (VIDEO)

Vesti online 23.10.2016  |  Vestionline

Utakmica između Čelsija i Mančester Junajteda trebalo je da bude derbi 9. kola Premijer lige, ali se domaći tim potrudio da ubije svu draž već na samom startu meča, a do kraja se samo postavljalo pitanje koji će biti konačan rezultat - 4:0.

Sve je počelo već u prvom napadu domaćina kada je Pedro iskoristio smušenost gostujuće odbrane. Kada je Kejhil posle kornera u 21. minutu povisio na 2:0 bilo je jasno da Junajted nema šta da traži u ovom meču što je bilo definitivno u 62. minutu posle pogotka Azara na asistenciju Nemanje Matića. Bilo je to četvrto dodavanje za gol za srpskog reprezentativca po čemu je trenutno najbolji u Premijer ligi. Tačku na ovaj duel postavio je Kante i to