Opet taj čarobnjak Ramos spasilac Reala (VIDEO)

Vesti online 10.12.2016  |  Vestionline

Real ima Kristijana Ronalda, ali treba da slavi Serhija Ramosa. Prošle nedelje je kapiten "kraljevića" doneo veliki bod u Barseloni u "El Klasiku" u 90. minutu, a sada je u drugom minutu sudijske nadoknade doneo pobedu 3:2 (0:0) šampionu Evrope u meču sa Deportivom iz La Korunje u 15. kolu Primere.

Kada je Alvaro Morata na startu drugog poluvremena doveo domaćina u vođstvo, svi su očekivali lagani trijumf "kraljevića". Ali, nisu tako mislili gosti izu Galicije. Za samo dva minuta, Žoselu je preokrenuo rezultat pogocima u 63. i 65. minutu. Deportivo je vodio do 84. minuta, kada je Dijaz izjednačio, a onda u 92. minutu posle kornera magični kapiten Reala je opet glavom doneo tri boda četi Zinedina Zidana.