Neverovatan preokret Reala, Mesi zadržao Barselonu u šampionskoj trci (VIDEO)

Vesti online 26.02.2017  |  Vestionline

Derbi meč 24. kola Primere odigran je na Visente Kalderonu na kom je poslednji put gostovala Barselona (stadion se ruši, Atletiko se seli na novi stadion) i uspela je da osvoji sva tri boda u duelu sa Atletikom - 1:2 (0:0). U večernjem terminu Real je posle velikog preokreta savladao Viljareal sa 3:2 i tako se vratio na prvo mesto na tabeli.

Osim opravdano poništenog gola Luisa Suareza zbog faula nad Janom Oblakom u prvom poluvremenu nije bilo previše interesantnih situacija, kao ni u prvom delu drugog. Sve je stalo u poslednju četvrtinu meča kada su viđena sva tri gola. Najpre je gol “jorgandžija” posle nekoliko odbitaka u šesnaestercu zatresao Rafinja, ali je vođstvo gostiju trajalo samo šest minuta pošto je iskusni Godin lepim udarcem glavom posle slobodnog udarca sa boka uspeo