Goleada na Brdu: Anđelković srušio Čuku

Vesti online 19.03.2017  |  Vestionline

Uzbudljivo na Banovom brdu! Čukarički i Crvena zvezda odigrali su tradicionalno meč sa mnogo golova. Na kraju, slavili su crveno-beli 4:3 u pretposlednjem meču 27. kola Super lige Srbije, pa je četa Miodraga Božovića opet pobegla Partizanu šest bodova pred poslednja tri kola pred plej-of za šampiona.

Kada je Luković u 16. minutu iz jedanaesterca doneo prednost šampionu od 2:0, pre toga je Boaće postigao prvi gol, očekivao se siguran trijumf gostiju. Ali, "brđani" se nisu predvali. Zvezdino dete Ožegović smanjio je krajem prvog poluvremena, da bi Kajević na startu drugog doneo izjednačenje četi Nenada Lalatovića. Ni tu nije bilo kraj uzbuđenja, Boaće je drugim golom na meču opet doveo crveno-bele u vođstvo, posle katastrofalne reakcije