"Orlovi" se mučili, ali uzeli sva tri boda u Tbilisiju (VIDEO)

Vesti online 24.03.2017  |  Vestionline

Od trenutka kada je postalo poznato da će Srbija u kvalifikacijama za SP u Rusiji igrati sa tri gotovo podjednako kvalitetne selekcije (Austrijom, Velsom i Republikom Irskom) bilo je jasno da ko uspe da ne izgubi bodove u duelima sa Moldavijom i Gruzijom ima veliku šansu. Posle trijumfa u Moldaviji Srbija je osvojila sva tri boda i u Tbilisiju pobedivši posle preokreta Gruziju sa 3:1 (1:1).

Ponovo je junak pobede bio Dušan Tadić koji je uz gol sa bele tačke upisao nove dve asistencije, za Aleksandra Mitrovića, koji je doneo vođstvo Srbiji i za mladog Mijata Gaćinovića koji je u 85. minutu stavio tačku na ovaj meč. Nije dobro počeo meč po naš tim pošto su domaći presingom pravili pometnju u našoj odbrani, a pritisku je u 6. minutu podlegao Aleksandar Kolarov posle čega Kačaraviju nije bilo teško da donese prednost Gruziji. Srećom