SLS: Trujić doneo pobedu Vojvodini u 93. minutu, Čačani pobedili na Banjici, Bačka deklasirala Pazarce

Vesti online 18.04.2017  |  Vestionline

Pored 154. "večitog derbija" u utorak su odigrane i preostale utakmice 1. kola plej-ofa i plej-auta Superlige Srbije

Fudbaleri Voždovca i Javora remizirali su na startu plej-ofa Superlige 1:1 (1:1), dok je u plej-autu prijatno iznenadio Borac iz Čačka sa novim-starim trenerom Miloradom Kosanovićem, koji je prekinuo seriju od devet uzastopnih poraza i slavio protiv Rada na Banjici 2:1 (0:0). Vojvodina je u završnici golom trujića došla do sva tri boda u duelu sa Napretkom, dok je Mladost u Lučanima savladal goste iz Niša. Iznenađujuć je poraz Čukaričkog pred