Partizan upisao novu "trojku", Leonardo ponovo ispalio raketu iz "slobodnjaka" (VIDEO)

Vesti online 30.04.2017  |  Vestionline

Fudbaleri Partizana nastavili su da nižu pobede, a devetu u toj seriji upisali su u duelu 3. kola plej-ofa protiv Napretka rezultatom 3:1 i tako makar na dva sata preuzeli prvo mesto na tabeli Superlige Srbije.

Nakon prilično slabog prvog poluvremena u kom gotovo da nije bilo šansi crno-beli su se razgoropadili u drugih 45 minuta. Veoma važno za domaćina bilo je to što su odmah na početku drugog dela uspeli da načnu goste pogotkom Jankovića, a onda su se pogoci ređali kao na traci. Cilj je samo 10 minuta kansije pogodio i Kosović, a tačku je stavio još jednim lepim golom iz slobodnjaka Brazilac Leonardo koji je na taj način preuzeo vođstvo na listi