Novak "počistio" Manarina, u četvrtfinalu Vimbldona na "staru mušteriju"

Vesti online 11.07.2017  |  Vestionline

Trostruki šampion Vimbldona Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale trećeg Grend slema sezone. U osmini finala, naš as je rutinski, lako, pobedio Francuza Adrijana Manarina - 6:2, 7:6, 6:4, za dva sata i 16 minuta igre. U četvrtfinalu u sredu rival Srbinu biće "stara mušterija" Tomaš Berdih, sa kojim ima impresivan skor od 25:2.

I u četvrtom meču na ovogodišnoj londonskoj travi, Novak je pobedio maksimalnim rezultatom i pokazao da mu forma ide uzlaznom putanjom i da se prave partije našeg asa tek očekuju. Francuz nije mogao ništa Srbinu. Od početka do kraja, Đoković je kontrolisao igru i rezultat. U sva tri set, već na startu je Novak pravio brejk. Jedina kriza bila je sredinom drugog seta, kada je Manarino uspeo da vrati brejk i posle 1:4 izjednači. U taj-brejku je