Zvezda napunila mrežu Radnika, komičan autogol Surduličana i remek delo Boaćija (VIDEO)

Vesti online 10.08.2017  |  Vestionline

Serija pobeda Crvene zvezde bez primljenog gola produžena je na sedam utakmica pošto su crveno-beli u meču 4. kola Superlige savladali Radnik u Surdulici sa ubedljivih 5:0 (1:0).

Prvo poluvreme nije nagoveštavalo da bi crveno-beli mogli lagano do tri boda pošto su jedini gol postigli sa bele tačke, dok je na drugoj strani domaćin oapsno pretio i jedno vreme preuzeo inicijativu na terenu. Meč je praktično odlučen na početku drugog dela kada su gosti za samo tri minuta tri puta pogodili gol Čančarevića, tačnije mreža se tri puta zatresla, ali je jednom pogodio defanzivac domaćih Pejčić posle velikog nesporazuma sa svojim