Uzbudljiva završnica duela prve lige Srbije: Gol Šušnjar u poslednjim sekundama za nadu „gatovaca”

Dnevnik pre 23 dana  |  Dnevnik.rs

Uzbudljivu završnicu priredili su fudbaleri Mladosti GAT i Kolubare, a „gatovce” je spasio Đorđe Šušnjar poništivši prednost gostiju iz Lazarevca, golom u poslednjim sekundama – 1:1.

Na startu Stanivuković je izveo paradu, neutralisavši pokušaj Miljana Vukadinovića. U 21. minutu dobru šansu imao je Kokanović, ali je oklevajući iznudio samo korner. Utisak je da je Savković mogao mnogo bolje da reaguje, kada je Nikola Janković zavrnuo loptu u šesnaesterac, ali udarac glavom ofanzivca Kolubare završio je u naručju golmana Živkovića. Mladost je u nastavku izgledala bezidejno, pokušao je trener Perišić da razmrda ekipu uvođenjem svežih igrača,